Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Game Loot Network İco İncelemesi

Haziran 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

Game Loot Network İco İncelemesi

Merhabalar bugünkü incelememde oyun sektöründen, Game Loot Network isimli ico'yu inceleyeceğim. Game Loot Network projesi prestijli ico incelemesi sitesi olan Track İco tarafından 4.6 Puan ile değerlendirilmiştir.

Game Loot Network nedir?
Game Loot Network, pek çok özelliği içerisinde barından bir oyun sektörü projesidir. Ağırlıklı olarak projenin temelinde yatan husus, oyun geliştiricileri ve oyuncular arasında bir ödüllendirme mekanizması sunmasıdır. Game Loot Tokenleri oyunlar için bir para birimidir, aynı zamanda gerçek dünyada bir değer olarak karşılığı olan bir tokendir. Game Loot tokenler ile oyun satın alınabilir yada oyun içi premium özelliklerin alışverişinde kullanılabilir.
Diğer projelerden ayıran özelliği ise; oyuncular ve oyun geliştiricileri game loot üzerinden etkişime geçebilir. Oyun severler, dilekdikleri oyunların geliştirilmesi amacı ile game loot tokenleri ile oyun geliştiricilerini fonlayabilirler. Oyunun başarılı olması durumunda, yapmış oldukları yatırım karşılığını alırlar. Game loot token ile oyunu fonlayan kişi artık oyunun sahiplerinden biri olur. Oyunun popülerleşmesi ve gelir etmesinden sürekli pay kazanabilir. Fonlama şartları ve sonrasında elde edilecek gelir yöntemleri akıllı sözleşmerle güvence altına alınır.
Yine platformda turnuva özellikleri bulunuyor, oyunlarda game loot tokenlerinin ortaya ödül olarak konacağı bu turnuvalarla rekabetler dahada kızışacak gibi görünüyor.

Büyüyen bir pazar
2017 yılı verilerine göre 100 milyar doların üzerinde satışla, mobil oyunlar dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından birisi olmuştur. Ülkemiz Türkiye'de ise mobil oyun pazarı 220 milyon dolarlık bir piyasaya ulaşmıştır. 2013 yılında Türkiye'de mobil oyun pazarı 40 milyon dolardı. Geçen 5 yıl içerisinde 5 kattan daha fazla bir büyüme yaşandı. Kullanıcı verilerine baktığımız zaman ise Türkiye'de 30 milyonn kullanıcısının olduğunu görüyoruz. Bu nüfusun neredeyse yarısı demektir. Doğduğu gibi elinde tabletle dünyaya gelen yeni bir nesil var artık, buda bize gösteriyor ki oyuncu sayısının dahada fazla artacak. Dolayısı ile de pazar dahada büyüyecek.

Mobil oyunlara insanlar, yanlarından hiç bir zaman ayırmadıkları mobil telefonlarla bağlanırlar. Boş kaldığı her vakit, işe giderken geçirdiği yolculuk süresi hatta tuvalete bile. Erişimin bu denli yakın olması mobil oyun pazarının büyümesini sağlamıştır. Bilgisayar ve playstation oyunları daha kaliteli olasa da insanların bu oyun konsollarını sürekli yanlarında taşıma imkanı yoktur. Hali hazırda sadece bilgisayar üzeri nden oynanan ve pek çok bağımlı oyuncusu olan oyun bulunuyor. Bu oyunların bir kısmı aynı zamanda mobilde oynamak içinde uygun olmasına rağmen, mobil versiyonları olmayabiliyor. Çok sevdiğim bir bilgisayar oyunun, mobil versiyonunun çıkması için çok uzunca bir süre beklemiştim. Eğer Game Loot Network üzerinden bunu geliştirmek için fon toplasalardı, hiç düşünmez çam sakızı çoban armağanı oyuna destek olurdum. Yeni çıkacak oyunlar için fon toplanabildiği gibi mobile uyumsuz olan oyunların mobilleşmesi içinde bu sistemle fon toplanabilir.

İco bilgileri
Ethereum tabanlı bir erc20 Token olan LOOT tokenlerinin private satışı, 1 Mart ile 31 haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. LOOT tokenlerinin temsili satış değeri için 0.35 USD değer biçilmiştir. (1 LOOT = 0.35 USD) Softcap olarak 5 milyon dolar alt limit belirlenmiş, hardcap olaraksa 41.6 milyon dolar belirlenmiştir.
Projenin bounty kampanyası bulunmaktadır,buraya tıklayarak kampanyayı görüntüleyebilirsiniz.
İcolara katılmayı düşünen arkadaşlar için kritik öneme sahip bir hatırlatma yapmak istiyorum. İco'lara katılırken vereceğiniz ETH cüzdan adreslerinin private keyi elinizde olan cüzdanlar olmalıdır. Örneğin myetherwallet üzerinden açmış olduğunu bir cüzdan olabilir. Borsalardaki eth cüzdanları bu amaçla kullanılmaz, borsa cüzdanlarını kullanmanız halinde tokenlerinizi alamazsınız.

Game Loot Network projesinin token satışı hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantılar

Resmi web sitesi: https://gamelootnetwork.com/
Beyaz sayfa: https://0ed5f89f718b.dev.daviann.com/assets/documents/gameloot-whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/gamelootnetwork
Facebook: https://www.facebook.com/gamelootnetwork/
Telegram: https://t.me/gamelootnetwork_ico
Medium: https://medium.com/@gamelootnetwork


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .