Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

flyCARE ico incelemesi

Mayıs 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

flyCARE ico incelemesi

Merhaba arkadaşlar, bugünkü incelememde sizlere flyCARE isimli kişisel bakım ve sağlık hizmetlerini konu alan bir projeyi inceleyeceğim.
Proje Trackico tarafından 4.3 puan ile icometre tarafından ise 8 puan ile değerlendirilmiştir. Proje 2017 yılında, NWT'nin kurucuları olan Bruno Lamoureux ve Dieter Bauch tarafından başlatılmıştır.

FlyCare nedir?
FlyCare, fizyoterapist, kuaför, diş hekimi hatta pedikür uzmanı gibi her türlü kişisel bakım ve sağlık alanındaki uzmanları bir platformda toplamaya çalışacak. Aşağıdaki videoda görebileceğiniz üzere; bu alandaki kişiler bizzat evinize gelip size hizmet edecekler. FlyCare platformu sayesinde, hizmet veren kişilerin profillerinden değerlendirmeleri ve yorumları görerek hizmet verenler hakkında ön bilgi edinebileceksiniz.

Teknoloji ve rekabet sayesinde her gecen gün hayatlarımız daha kolay bir hale gelmektedir. Alışveriş için artık yola koyulup saatlerce dükkan dükkan gezmektense, oturduğumuz yerden pek çok mağazanın fiyatlarını görebiliyor ve evimizin adresine doğrudan sipariş veriyoruz. flyCare bu kolaylığı hizmet sektörüne de uygulamak istiyor. Belki hizmetin evde verilecek olması fiyatı yükseltebilir, fakat bu alanda yaşanan rekabette yine fiyatların pek çok insanın erişeceği düzeyde kalabileceğini düşünüyorum.

Ayrıca günümüzde kişisel bakım için randevu sistemlerini herkes kullanmıyor, yani bir berbere gideceğiniz zaman telefonla randevu alan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu durumda belirli saateler de gereksiz yığılmalara, kuyruklara sebep olarak insanların saatlerini boşa harcamasına sebep olmaktadır.

Kimler faydalanabilir
Bazı yatalak hastalar yada geçici rahatsızlıklarından dolayı kişisel bakımları için dışarıya çıkmayacak durumda olan kişiler . Bu kişiler kişisel bakımları için evlerinde hizmet verebilecek kişileri bulmaları çok zordur. Çünkü günümüzde böyle bir platform bulunmuyor.
Hastalar ve evde bakıma muhtaç kişiler için bir rekabet olan bir pazar olmadığı için bu alanda uygun fiyata hizmet bulmak imkansız oluyor.

Yine zamandan tasarruf etmek isteyen, yoğun iş temposuna sahip olan kişilerde evlerinde bu hizmetleri almak için istekli olacaktır. Bu dediğim ikinci kısım insanlar genellikle maddi durumu iyi, kelime olarak pek sevmesem de elit kişiler diyebileceğimiz insanlar olacak. Ticaretle uzun süre uğraşan bir arkadaşım bana altın kural olarak şunu söylemişti. Çok para kazanmak istiyorsan, hangi işi yaparsan yap zenginlere hitap et.

FlyBox
FlyBox, 3 yıllık geliştirme sonucunda 75 ton çelik ve 61 plastik enjeksiyon kalıp harcanarak geliştirildi. FlyBox NWT ISO 13485 sertifikalı, evde hizmetler için gerekli malzemelerin taşınması için geleştirilen bir modüldür. Web sitesini ziyaret ederek modülleri detaylı olarak görebilirsiniz. Flyxbox, flycare projesinin içerisinde yer alan bir unsurdur.

Geleceği okuyalım
93'te İnternet'in icadı ve 2009 Blok zincir teknolojisinin ortaya çıkması ile birlikte Digital Çağ'ın başlangıcı diyebileceğimiz 21.YY'ın ilk çeyreğini bitirmek üzereyiz. 2025 yılından sonra bizleri gerçek ve kapsamlı bir digital dünya bekliyor. Nesnelerin İnternet'i ile birlikte 26 milyar ürünün İnternet bağlantısı olacak. A'dan Z'ye aklınıza gelen her türlü iş ve mesleğin bir şekilde digital dünya ile bağlantısı zorundadır. Hizmet sektörü online rendevu almak haricinde yeterince digitalleşmemiş bir alandır. Bu yüzden flyCare projesi gelecek için oldukça vizyonu olan bir proje olduğunu söyleyebilirim.

İco bilgileri
flyCare icodan token satışı 14 Mayıs - 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 1 FCC token için 0,2 EUR değer biçilmiştir. Sofcap için en az 1 milyon Euro hedef limit belirlenmiştir. İcoya katılmak için minumum yatırım miktarı 0.1 ETH'dir. İco'ya katılırken yasaklı ülkelerin vatandaşı olmadığınızı ispat etmek için, uluslararası zorunluluk olan KYC şartı aranmaktadır. Projenin ayrıca bounty kampanyası bulunmaktadır, buraya tıklayarak bounty başlığını görüntüleyebilirsiniz. Bounty kampanyası TokenSuite ekibi tarafından yönetilmektedir.

Flycare için daha fazla bilgi edinmek isteyenler, aşağıdaki bağlantıları inceleyebilir.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://flycare.com/
Beyaz sayfa: https://flycare.com/assets/FC-White paper-02-05-18-EN_double_en_continu.pdf
Telgram: https://t.me/flyCARE
Twitter: https://twitter.com/care_fly
Medium: https://medium.com/@flycare


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .