Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Beyond seen screen İco İncelemesi

Haziran 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

Beyond seen screen İco İncelemesi (BSS)

Merhaba arkadaşlar, bugün Beyond seen screen yani kısaca BSS isimli projeyi inceleyeceğiz. Proje, Türkiye'nin en prestijli ico inceleme sitesi İcoMetre üzerinden 8.5 puan, İcobench üzerinden ise 4.3 puan alarak dikkatimizi çekiyor.

Proje 2016 yılından beri geliştiriliyor, bu süreç içerisinde ilk sürümü yayınlanmış olup adroid uygulaması çıkarılmıştır. 2020 yılına kadarda TV ile entegre çalışması planlanıyor.

Beyond seen screen nedir?
BSS'yi kısaca özetlemem gerekirse; Akıllı telefonunuzdan İzlediğiniz bir videoyu BSS uygulaması ile tarattığınız zaman bu video ile alakalı ek bilgileri size sunmayı amaç ediniyor. Örneğin bir kısa film izliyorsunuz, bu sırada oyuncunun giydiği gömlek dikkatinizi çekti. Yada fonda çalan müziği merak ediyorsunuz, yada o video ki oyuncunun kim olduğu gibi bir çok bilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey BSS uygulaması ile videoyu akıllı telefonunuzdan taratmak olacak. Bir oyuncunun kullandığı gözlük yada kullandığı telefonun markasını merak edip araştırmak istediğimizde onu bulmak için bir kaynağa sahip değiliz. Bu bilgiye ulaşmak için şuan için kullandığımız yöntem yorbaum olarak bu soruyu sormak ve bilen birisinin bize yardım etmesini beklemekten başka bir şey değil.
Kullanım örneği olarak bir müzik videosu izlediğinizi düşünelim. Bu videoyu BSS ile tarama yaptığınızda, sanatçı ile ilgili ek bilgilere kavuşabileceksiniz. En son hangi turneler yapmış ve sırada hangi turnesi var, konseri var mı? varsa bilet alabileceğiniz bir url gibi.

Bu fikir nereden çıktı
Yapılan araştırmalara göre reklamlarda yapılan ürün yerleştirme yada oyuncuların giyim kuşamları video izlenmesinden sonra sıkça aratılıyor.
Fakat kullanıcı merak ettiği ürünü bulmakta ve o ürünü satan bir satıcıyı bulmakta zorlanıyor. BSS bu alandaki boşluğu fark etmiş ve buradan harika bir reklam planı bulmuştur. İzlediğiniz dizinin bir bölümünü BSS ile tarattığınızda size dizideki tüm ürünlerin bir listesine ulaşabilecek ve buradan da doğrudan satıcılara ulaşabileceksiniz. Bilirsiniz TV programlarında ve dizilerde oyuncuları firmalar giydirir fakat insanlar sadece bu ürünleri gördükleri ile kalıyorlar. Tesadüf eseri çarşıda dolaşırken karşılarına çıkarsa belki satın alabilirler. Fakat BSS ile birlikte isteyenlere ayrıca ek bilgiler sunulabilecek. Ek bilgilerle birlikte doğrudan satıcılara ulaşmaları da sağlanacak.

İco Bilgileri
4 Haziran ile 24 Haziran tarihleri arasında token satışı başlıyor. Token değeri olarak 1 ETH = 10.000 BSSX olarak fiyat biçilmiştir.

Beyond seen screen hakkında daha bilgi için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

Bağlantılar

Resmi web sitesi: https://ico.beyondseenscreen.com/
Beyaz sayfa: https://ico.beyondseenscreen.com/documents/BSS Whitepaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/BeyondSeenScree
Facebook: https://www.facebook.com/BeyondSeenScreen/
Telegram: https://t.me/BeyondSeenScreen


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .