Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

ZeroState İco İncelemesi

Nisan 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

ZeroState İco İncelemesi

Merhaba arkadaşlar bugün inceleyeceğimiz ico ZeroState isimli proje olacak.
ZeroState tüm ico değerlendirme sitelerinden yüksek puan almıştır. İco bench 5 üzerinden 4.9 puan vermiştir. Bugüne kadar 4.9 gibi yüksek puan alan bir ico görmedim. Proje özgün bir proje ve benzer rakiplerinin olmaması benim güvenimi kazanmasına sebep olan diğer etmenler diyebilirim.

ZeroState nedir?
Zerostate bir duygusal zeka platformu, evet yanlış duymadınız adamlar duygusal zeka platformu kuruyor. Öncelikle duygusal zekanın tamını yapalım ve daha sonra zerostatenin bu platformla gerçekleştirmek istediği amacı inceleyim.
Duygusal zeka, insanın kendisine yada diğer insanlara ait duyguları anlama-sezinleme-yönlendirme yetkisidir diyebiliriz. Kısaca bir durumla karşı karşıya kaldığımızda iyi yada kötü olarak bir sezinleme hissederiz. Katıldığınız bazı icoları güvenilir bulurken bazıları nedense burada bir tuhaflık var hissi uyandırır. Bazı alışveriş sitelerine kredi kartınızı kolayca girmenize rağmen, bazı siteleri kötü niyetli olmamalarına rağmen güvenilir bulmayabilirsiniz. Bu karalarımız daha çok sezinleme yolu ile gerçekleşir ve alışveriş yaparken duygusal zeka diğer zeka türlerine oranla ön plana çıkar.

Alışveriş ve duygular
Ticaret alanında yıllardır çok konuşulan bir konudur, duygusal zeka.
Konu hakkında çeşitli çalışmalar yapan ve kitap yazan Daniel Goleman kitabında şöyle diyor; Bir şeyle karşılaştığımız saniyeler içinde ondan hoşlanırız yada hoşlanmayız ve ilk ön fikri ediniriz. Bu edilen ilk ön fikir ise alışveriş yapıp yapmayacağız kararına varmamızı sağlayan temel bir fikir oluşturur. Alışveriş bilimi ise insanların karşılaştıkları ürünlere karşı ne tür tepkiler vereceğini, satın alma kararlarının hangi faktörlere göre değiştiğini inceler. Yapılan analatik çalışmalar ve verilere dayalı sistemler ile günümüzde çeşitli çalışmalar yapılıyor. Fakat duygusal zeka üzerine veri toplamaya yönelik girişimler bulunmuyor. Duygusal zeka üzerine veri toplayabilmek zor olduğu için bu madenden yeterince yararlanamıyor.

ZeroState ne yapacak?
Reklam veren kişiler zerostate uygulamasına girip kampanya oluşturacaklar. Kampanya oluşturmak için zerostate tokenleri almak zorundalar.
Zerostate kullanıcıları ise karşılarına gelen ürünler için ilk akıllarına gelen izlenimlerini paylaşırlar. Örneğin, iyi,kötü,sevimli,kaba gibisinden.
Kullanıcılarda uygulama sayesinde token kazanacaklar, yani kullanıcılar para ile motive edilecek. Zerostate uygulaması bir nevi duygu madenciliği yapacak desek doğru olacaktır.

ZeroState Uygulaması
Şuanda hali hazırda çalışan mobil uygulama yayınlanmıştır. Mobil uygulamayı telefonunuza indirip deneyebilirsiniz.
Google play için buraya, ios içinse buraya tıklayabilirsiniz. Şuan hali hazırda uygulamanın 40.000 kullanıcısı vardır.

İco bilgileri
1 ETH = 3200 ZSC değer biçilmiştir. Softcap olarak 4.000.000 hardcap olarak ise 20.000.000 usd belirlenmiştir. Toplam token sayısı 100.000.000 olarak belirlenmiş. Satın aldığınız tarihlere ve satın aldığınız token miktarına göre çeşitli bonuslar bulunuyor. Bu projenin piyasada kendisine yer edineceğine inanıyorum, rakibi olmaması ve benzersiz bir girişim olmasından dolayı. Toplam token sayısıda fazla değil, elinde token tutanların zarar edeceğini sanmıyorum. Zerostate ico ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıda verdiğim bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/ZeroStateDapp
Facebook: https://www.facebook.com/zerostate.info
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/zerostate-inc
Instagram: https://www.instagram.com/zerostate.app
Medium: https://medium.com/@zerostate
Telegram: https://t.me/zero_state_news
YouTube:
Whitepaper: https://zerostate.io/zerostate_whitepaper_en.pdf
Website: https://zerostate.io


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .