Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Yerli ICO ve Coin Hakkında

kategorisi Coin Cafe 10.00 Karma
Değerli forum üyeleri,

Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) projesi son aşamasındadır. İnternet üzerindeki ticaret kavramı 3.parti ödeme sistemlerine bağlıdır ve bu aracılar ile yapılan işlemlerden geri dönülmesi tamamen karşıklı güvene bağlıdır. Türkiye' de geliştirilen, ülkemiz genelinde yaygınlaşmayı hedefleyen yerli ve milli kripto-para(coin) projesiyle; aracı kurum ve işlem limiti olmaksızın elektronik paraların istenilen kişiye gönderilmesi, e-posta göndermek kadar kolay olması hedeflenmiştir. Aracı kurumlar veya 3.parti ödeme sistemlerine duyulan güven yerine, "şifreleme kanıtı" üzerine kurulu olan ve tarafların birbirleri ile doğrudan bağlantılı olduğu elektronink bir ödeme sistemi geliştirilmiştir. Yerli ve milli kripto-para projesiyle; işlemleri tersine çevirmek zor ve çok büyük işlemci gücü gerektireceğinden, çift harcama sorununa da bir çözüm getiriyoruz.

Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) için yapacağımız ico'da sizlerin görüşleriyle yol alacağız.Anketimizi yanıtlarsanız bizlere büyük destek vermiş olacaksanız.Anket sonunda ufak bir hediyemiz de olacak.(Soru, görüş ve önerilerinizi yerlivemillicoin@gmail.com adresine iletebilirsiniz)(Anketimizde herhangi bir kişisel bilgi istenmemektedir)


Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform?usp=sf_link

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .