Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Waves

Aralık 2017 düzenlendi kategorisi Coinler -29.00 Karma

Waves

Waves için ana başlıktır.

Waves için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.

Yorumlar

• KyoKyo
    -14.00 Karma

Emniyet kemerlerinizi bağlayın saat 00:00 de başlayan btc düşüşü olmazsa sağlam bir waves pumpu gelebilir(00:00 - 01:00 arası alımlar yapabilirsiniz. Ama btc eğer o beklediğim düşüşü yaparsa bilmiyorum waves yine kanser eder.

• 10.00 Karma

Waves merkezsiz borsa teknolojisini geliştiriyor.

• VxVx
    Ocak 8 düzenlendi 16.00 Karma

Umutlu olduğum bir projeydi fakat çok yavaş ilerliyor.
    Cüzdan arayüzlerini beğenmedim açıkçası pek kullanışlı görünmüyor.
    Proje güzel fakat şüphelerim var işlem hacmi diğer coinlere göre düşük ve diğer coinler 2x 3x para kazandırırken waves yerinde sayıyor.

Coin kiralama ve kendi altcoinlerini yaratma şansı veriyor waves fakat ne anladın derseniz hiç bir şey anlamadım.
    Biraz daha araştıracağım wavesi.

• 0.00 Karma

Beyler bu waves en çok Türkiye'de meşhur o kadar yabancı forumlar gezdim 1 tanesinde bile duymadım yatırım tavsiyeleri arasında.

• KK
    15.00 Karma

Pek çok Türk yatırımcının elinde 10.000lerce waves var.
    Bu parayı bize yedirmezler gerekirse proje değişir isim değişir yedirmezler.

Bence bu coin değerlenmeyecek.
    Bence para hiç bakmadığımız bir yerde, waves için çöp diyorum. Sebebide en düşük coinleri alanlar normal vatandaşlar oldu.
    Balinaların işi yok bizi mi zengin edecekler.

Elimde 2 aydır 100 waves tutuyordum, bugün bozma kararı aldım.

• Ocak 11 düzenlendi 0.00 Karma

0.18 cent'ten icoya çıktı. İcosuna girip sabredenler paralarını yeterince katlamıştır.

Waves benzeri projeler
    (openax, cobinhood, eidoo, oax,)
    Bunları da araştırabilirsiniz.

Rakipleri şimdilik bunlar, ciddi bir rakibi görünmüyor şuan için fakat fiyatı nedense yükselmiyor.

• KK
    Ocak 16 düzenlendi 15.00 Karma

Bünyesinde pek çok şeyi barındırdığı için ilerlemesi ışık hızında olmayabilir ama en hızlı merkezsiz zincire haizdir. Burada merkezsiz kısmı önemli çünkü bitshares şeklinde tamamen kendi izole kontrol düzeneğinde kuramsal olarak yüksek hıza ulaşmamıştır yada ripple şeklinde blockchain bile olmayan bir yapı değildir. Hız konusunun daha somut anlaşılması için geçenlerde vitalik ethereum için 12 işlem/saniye hıza ulaşmalarını sevinçle paylaşmıştı. Waves 100 işlem/saniye hıza haiz.

Kurucusu bile projenin tam istediğimiz işlevsel hale haziran ayında gelmesini planlıyoruz demişken yani hemen hemen tamamlanmamış bir platformken hala buraya gelip çok kötü demek komik. Işlem hacminin düşük olması kısmen buna bağlı olsa da asıl sebebi toplam waves adedinin ortalama yarısının pasif gelir elde etmek isteyen sahipleri tarafından kiralanmış olması olarak görüyorum. Bir de shitcoinlerin pompalandığı ilginç bir süreçteyiz bu da dalgalanması düşük olan bir coini al-sat yapanlar için hiç cazip kılmıyor haliyle.

Belarus ve kazakistan'ın (hatta rusya - cryptoruble vakasında da olurlarsa şaşırmam) kripto dünyasına girme girişimleri kapsamında waves ekibiyle görüşüldüğünü bilen bilir. Bilmeyenler de yaza kalmaz öğrenir.

Waves iğrenç diyenler muhtemelen neo için süper diyorlardır. Konumuz fiyat olacaksa neo kaç senelik bir proje önce ona bakılmalı peşinden da neo olmadan önce fiyatı ne kadarmış ona bakılıp öyle yorum yapılmalı.

Sonuç olarak devletlerle ciddi olarak iş birliği yapma çalışması olan bir projenin ani düşüş ve yükselişlerden uzak kalması önemlidir. Tam bitmemiş bir ürünü (diğerlerinin yaptığı gibi) iyi mi olsa yavaş yavaş tamamlanır anlayışıyla pazarlamamak da ayrıca güvenilirlik açısından önemlidir. Artık çoğu noktada tamamlanma aşamasına gelen waves platformu da bu ayın sonlarına doğru reklam ve tanıtım çalışmalarına başlamış olacak. Ticaretin temeli bir şeyi ucuzken almaktır. önümüzdeki birkaç aylık süreçte işbirliği anlaşmaları ve çeşitli duyurular (hardware wallet, smart contract, atomic swap benzer biçimde) yapıldığı vakit almak için çok geç olabilir.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .