Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Civic (CVC)

Ekim 19 düzenlendi kategorisi Coinler -29.00 Karma

Civic (CVC)

Civic (CVC) için ana başlıktır.

Civic (CVC) için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.

Civic, blokzincir tabanlı güvenli bireysel ve kurumsal kimlik uygulamasıdır.

cvc.png 20.1K

Yorumlar

• VxVx
    16.00 Karma

Kimlik doğrulama sistemleri gelecek yıllar çok büyük bir ekonomik alan olacak. İnsanlar teknolojinin gelişmesi ile birlikte kimliklerini daha kolay yollarla gizleyebiliyor yada değiştirebiliyor / çarpıtabiliyor. Bu blockchain projesinde kimlik doğrulamayı çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde alt yapı sunarak çözülecek. Gelecek vaad eden projeler arasında olduğunu düşünüyorum.

• 10.00 Karma

identity.com'u satın almışlardır. Kimlik alanında geliştirilen projelerden en ciddi olanı diyebilirim.

Pek çok proje ile birlikte çalışmaya özen gösteriyorlar. Yeni çıkan kuende isimli sosyal medyada civic ile ortaklığını duyurdu. Gelecekte pek çok kimlik doğrulanması gereken yerde civic'i görebiliriz.

Rusya, Çin vb. büyük ülkelerin açıklamaları ve Avrupa Birliği ile G20 Zirvesinde kripto paralarla alakalı olan açıklamalara baktığımızda; bir kripto paranın legal kabul edilebilmesi için merkezi bir blokzincir ve gerçekçi bir kimlik tanıma sistemine sahip olması gerekiyor. Civic blokzincirin merkezinde kendisine bir yer bulabilir. Bknz: Cardstack.

Kripto paralara düzenlemeler geldiği zaman diğer kripto para birimleri ve blokzincir alt yapıları civic ile iş birliği yaparak yasal statü kazanabilir.

• 10.00 Karma

Youtube kanalı ve sosyal medya hesapları biraz boş görünüyor. Nedense yeterince çalıştıklarına ikna olmuyorum.
    Piyasa boş olduğu için yeni çıkan icolar ile sürekli işbirliğinde bulunup logolarını sağa sola koydurmayı başarıyorlar...
    Daha iyilerinin çıkacağını düşünüyorum.

• KyoKyo
    -14.00 Karma

Projeleri ve birbirleri ile bağlantılarını çözmeye çalışırken kafam allak bullak oluyor.
    Şimdi kriptolar hayata girerse hemen hemen her para çekim işleminde kyc yapma gibi dertler ortaya çıkacak.
    Bir sosyal medya kendi tokenini çıkardığı zaman bu tokeni kendi cüzdanınıza çekme talebi yaptığınızda muhtemelen kyc yaptıracak size. Buda kolay kullanım işlevine aykırı bir durum. Bu işlemlerin tek tıkla güvenli bir şekilde yapılması gerekiyor.

Civic güzel bir proje fakat bu işi civic mi yapacak yoksa başka kuruluşlar mı?
    İleride bankaların işin içine girme ihtimalinide düşünün. Bir banka hesabınıza token çekebileceğinizi düşünün. Bu durumda kyc gerekir mi? Hayır gerekmez.
    Hatta işin içine bankalar girerse sosyal medya tokenleri ile yaptığınız kazancın otomatik vergilendirilmesi bile sağlanabilir.

Düzenlemeler geldiği zaman hangi kriptoların ayakta kalacağı hangilerinin yok olacağını kestirmek çok güç.
    Şuan için Civic ve benzer projeler hakkında kararsızım, şimdilik sadece identity.com'u satın almaları bana güven veriyor.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .