Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

İnvesta İco İncelemesi

Nisan 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

İnvesta İco İncelemesi

Merhabalar bu gün inceleyeceğimiz proje bankacılık ekosistemini konu alan İnvesta isimli proje olacak.
İnvesta Proje ico değerlendirme sitelerinden diğer icolara oranla yüksek puan alması ile dikkat çekiyor.

Özel bir şirket olarak faaliyet gösteren İnvesta projesi büyük bir finans projesidir.
İnvesta nedir?
İnvesta, krediler, ön ödemeli bankamatik kartları, ATM ağları (ITM) , Kripto portföy yönetim hizmetleri ve aynı zamanda bir borsa olma özelliği tam kapsamlı bir finans projesidir. Yol haritasına göre pek girişimini 2018 yılı içerisinde bitireceklerini iddia ediyorlar. İnvesta özel bir şirket olmasına rağmen geliştireceği borsa merkezsiz bir borsa olacak. İnvesta Coinin ayrıca gelecekte icolara katılırken investa platformu üzerinden kullanılabileceği ifade ediliyor.

Blokzincir teknolojisinin yakın geleceğin teknolojisi olduğunu, tüm banka ve finans kuruluşlarının bu teknolojiyi kullanacağına eminiz. Bunu ben söylemiyorum, Türkiye'nin en meşhur ekonomisti Özgür Demirtaş söylüyor. (Buraya tıklayarak izleyebilirsin.) Finans alanında pek çok proje ortaya çıktığı ve bunların bir çoğunun başarısız olacağının da farkındayım.
Başarılı projelerde elbette olacak, bunu tespit etmek için anahtar ipucumuz ''kullanışlılık'' olmalı. Şuan bitcoin ve kriptoparalarla ilgilenen insanlar olarak şuan ki cüzdan işlemleri ve para yatırma çekme işlemlerinin zorluğunun farkındasınız. Yani eğer para kazanmak için bu işlere girmeseydiniz muhtemelen bunları öğrenmek için çaba gösterme ihtiyacı duymayacaktınız. Çünkü çok fazla ayrıntı ve pek çok güvenlik problemi bulunuyor. İnvesta projeside kullanışlı bir platform yaratarak ve investa kartları çıkartarak herkes tarafından kullanılabilecek bir sistem yaratmayı amaçlıyor.

Demo yada MVP var mı?
Evet, buraya tıklayarak investa demosunu inceleyebilirsiniz.

İco bilgileri
İcoya katılım için BTC, ETH, LTC yada Fiat para birimleri ile ödeme yapmak mümkün. Değer olarak 1 ETH = 2,158 INV token olarak değer biçilmiş. İco sürecinde satılmayan tokenler ise yakılacak. Ön satış 1 nisan itibari ile başlayıp iki ay boyunca devam edecek. İco'ya katılım için KYC şartı aranıyor. İcoya katılmayı düşünüyorsanız daha fazla bilgi için aşağıda vereceğim bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Bonus var mı?
Evet, ico katılımlarınıya tavsiye bonusu mevcut. Referarsınız ile üye yaptığınız arkadaşlarınız 200 USD'lik yatırımı karşılığında 25 USD ile ödüllendirilirsiniz

Ödül kampanyası var mı?
Evet, 8 hafta sürecek bir bounty kampanyası yayınlanmış. Ödül kampanyası tokensuite ekibi tarafından yönetiliyor. Buraya tıklayarak investa ödül programını görüntüleyebilirsiniz.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://investaco.in/
Beyaz sayfa: https://investaco.in/assets/pdf/White_Paper_Ver_1-6.pdf#page=15
Telegram: https://t.me/INVESTACO
Twitter: https://twitter.com/investaco_uk
Facebook: https://www.facebook.com/InvestaUK/


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .