Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kripton İco İnceleme

Nisan 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

Kripton İco İnceleme

Merhabalar bugün inceleceğimiz proje L-Pesa Kripton isimli proje olacak.

L-Pesa Kripton nedir?
Mikrofinans kredileri konu alan bir projedir ve hedefinde genellikle Afrika ve Asya'nın yoksul ülkeleri yer almaktadır. Projenin hedefindeki ülkeler yaklaşık dünya nüfusunun %42'sini oluşturuyor. L-Pesa Kripton projesini geniş bir ekibe sahip, Tanzanya,Kenya ve Uganda'da faaliyet gösteren yöneticilerin yanı sıra ABD, Hindistan ve Avrupa Merkezli bir yapıdan oluşuyor. L-Pesa'nın kurucusu Ron Ezra Tuval, projenin ilk fikir tohumlarına 10 yıl önce sahip olduğunu ve bu alanda çalışmalar yaptığını ifade ediyor. Ekip 2 yıldır konu üzerine aktif olarak çalışıyor, yazılım geliştiricileri ile birlikte müşteri odaklı kullanışlı bir sistem için çalışılıyor.Proje çeşitli ico değerlendirme siteleri tarafından pek çok icoya
oranla yüksek puan almıştır.

L-Pesa Teknolojisi
L-Pesa Kripton bir teknoloji şirketidir ve finans alanında otomasyonu konu alınır. L-Pesa kullanıcıları yaptığı işlemlerin neredeyse tamamına yakını otomatik bir şekilde yapılacak. Oran olarak %95 verilmiş, bu şekilde sonuçlarında verimli bir şekilde ölçeklendirilebileceği ifade ediliyor.
Proje hali hazırda çalışan bir projedir, buraya tıklayarak kullanım panelini inceleyebilirsiniz.

Sistem herhangi bir teminat istemeden kredi vereceğini iddia ediyor. Tabi bunun için şartları var 6 ay boyunca l-pesa üzerinden işlemler yaparak kendi kredi notunuzun yükselmesini sağlayacaksınız böylece güven oluşturup kredi alma imkanı doğacak.

İco bilgileri
İco katılım için ödemeler ETH ile kabul ediliyor. Toplam token sayısı 2.600.000.000 olarak belirlenmiş. İco sürecinde toplam tokenlerin %58'si satışa çıkarılıyor. İco satışına katılarak %50'ye varan bonus imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Çin,Güney kore ve Yeni Zelanda vatandaşları ico'ya katılması yasak. Projede KYC (Kimlik doğrulama - Müşterini tanı forumu) yasalar gereği uygulanıyor. Zaten bildiğiniz üzere artık KYC şartı olmayan icolar neredeyse kalmadı.

Ödül programı var mı?
Evet, ödül programı bulunuyor, program sorunsuz kampanyalar yönetmesi ile dikkat çeken Tokensuite ekibi tarafından yönetiliyor. Tokensuite genellikle sağlam icoların ödül kampanyalarını yönettiğini görüyorum. (icobench 4 üzeri puanlar) Buraya tıklayarak ödül programını inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak telegram ödül kampanyasına katılabilirsiniz. Telegram grubuna katıldıktan sonra forumu doldurup gönderiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://kriptonofafrica.com/
Beyaz sayfa: https://kriptonofafrica.com/static/pdfs/L-Pesa ICO white paper 2018.pdf
Telegram: https://t.me/LpesaICO
Twitter: https://twitter.com/lpesaico
Facebook: https://www.facebook.com/lpesaico


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .