Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

SafeCrypt İco İncelemesi

Mart 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

SafeCrypt İco İncelemesi

Merhabalar bugünkü ico incelememizde pek çok ico inceleme sitesinden yüksek puan alan SafeCrypt isimli projeyi değerlendireceğiz.

SafeCrypt nedir?
SafeCrypt güvenli bir kripto para borsası oluşturmayı amaçlıyor. Proje 2016 yılından beri geliştiriliyor. 2016 yılında kripto paraların değişimi sırasındaki problemler ve güvenlik problemleri kapsamlı bir şekilde araştırılması ile başlayan projenin böylece ilk temeli atılmış oluyor.
2017 birinci çeyreğinde ise SafeCrypt.io Web Platformu Prototip Testi tamamlanmıştır. 2018 mart ayında ise ön satış ile tokenleri satışa sunuyor. SafeCrypt, pazar tahminlerinde piyasanın %9.6'nı ele geçirip 1 milyar dolara kadar çıkacağını ön görüyor. En kötü ihtimalle yaptıkları kötümser tahminde ise %5 oranı verilmiş. Bu tahminlerin gerçekleşmesi durumunda ico döneminde katılanlar çok yüksek kazançlar elde edebilir.

Problem nedir?
Kripto para piyasasının 800 milyar doları görmesinden sonra yaşanan düşüşle piyasa hacmi 500 milyar dolara kadar geriledi. Kripto paralara yoğun bir talep var fakat yeterince güvenli olmadığı için piyasa 500 milyar dolar civarında dolanmaya başladı. Aslında bu 500 milyar dolar, blok zincir teknolojisi ve geleceğini düşündüğümüzde hala çok küçük bir miktar. Eğer tüm borsalar ve kişisel cüzdanlar yeterince güvenli olsaydı bugün marketcap şuan ki değerinin 10 katı olabilirdi. Geçmişte MtGox borsasının hacklenmesi ve yüklü miktar BTC'nin bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilip satılması hem piyasayı düşürdü hemde güveni kırdı. Bu olaydan sonra yatırımcılarda endişelenip satışa başladı ve toplam 850000 BTC piyasadan çekildi. Gerek kara para aklamak için gerekse Blok zincir kendi yapısı itibari ile hacklenmez, evet doğru. Fakat borsalarda risk her zaman vardır. Yapılan DDOS saldırıları ve karapara aklamak için kullanılması kripto para piyasasına zarar vermektedir. Bu sorunlar aşıldığı zaman marketcap inanılmaz bir büyüme ile karşılaşacaktır. Kripto piyasasında kripto para birimlerinin oynaklığı yatırımcıları korkutuyor. Bu oynaklığın sebebi güven eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

SafeCrypt kendisini beyaz sayfasında kurşun geçirmez olarak tanımlıyor. Amacı tamamen güvenli bir borsa inşa etmek ve 0 risk ile insanların kripto alışverişi yapabilmesine olanak sağlamaktır. SafeCrypt, tüm borsalar arasındaki en düşük komisyonu uygulamak istiyor.

Mevcut borsalar cüzdanlarınızın private keyine sahiptir, eğer bunları kaybederlerse sizin paranız çalınabilir. Fakat SafeCrypt'te böyle bir risk yoktur, borsa kullanıcıları özel anahtarlarını kendi diskinde saklayabilir.

Token tutmak için teşvik ediyor
SafeCrypt token sahipleri, token tutarak aylık temettü kazanama imkanına sahip olacaklar. SafeCrypt tüm özellikleri aktif olduktan sonra aylık gelir elde edebilirler. Bununla ilgili detaylı bilgi ve şartlar beyaz sayfasında açıklanmıştır.

Bazı yeni özellikler
SafeCrypt'e eklenmeyi düşündükleri bazı yeni özellikler var. Bildirim sistemi eklenerek alım seviyesi için uygun gördüğünüz durumları size bildirmesini sağlayabilirsiniz. Hem mobil uygulamadan hem web tarayıcısından bildirim alabileceğiniz gibi isterseniz SMS yada mail olarakta bildirim almayı tercih edebilirsiniz. Bunun satış emrinden farkı ne diye sorabilirsiniz fakat satış emri demek o sırada kripto paranızın hali hazırda sistemde yüklü olması gerekiyor. Yani o sırada borsaya güvenmeniz gerekiyor. Safe ile o sırada tamamen sizin elinizde durur kripto paranız, alım için uygun gördüğünüz seviyeleri işaretleyip bildirim alırsınız.

Haber ve sinyal toplamanız için ayrıca bir eklenti olacaktır. Tüm haberleri, sosyal medya ve telegramda hype olan tokenleri vs her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.

Geçmiş dönemlerde yaptığınız ticaretlerin etkinliği yine sistem tarafından analiz edilip size sunulacaktır.

Kripto para karıştırmak gibi özelliğinde eklenilip eklenmemesi düşünülüyor. Hukuki olarak tartışmalı olduğu için SafeCrypt bu özelliği ekleyip eklemeyeceğine sonra karar verecektir. Bu özellik maksimum anonimlik sağlamaya yarıyor.

SafeCrypt hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://safecrypt.io/
Beyaz sayfa: https://safecrypt.io/whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/safecrypt
Twitter: https://twitter.com/SafeCrypt_io
Facebook: https://www.facebook.com/safecrypt
Medium: https://medium.com/safecrypt-io


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .