Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Morpheus Labs

kategorisi İCO 12.00 Karma

Morpheus Labs İco İncelemesi

Merhabalar bugün inceleyeceğimiz ico, icobench üzerinden 4.4 puan alarak dikkatimizi çeken ''Morpheus Labs'' olacak.

Morpheus Labs (MİT) nedir?
Blokzincir teknolojisi 2009 yılından itibaren bitcoin sayesinde dikkat çekmeye başladı, 2017 yılında ise hemen hemen herkes tarafından duyuldu. Fakat problem şu ki geleceğin teknolojisi olmasına rağmen ortaya çıkan start-upların %99'u başarısız oluyor.
Blokzincir teknolojisi yeterince tanındı ve duyuldu, bundan sonraki aşama hayatımıza giriş aşaması olacak. Şirketler ne yapacaklarını şuan için bilemiyor ve teknolojiyi test edecekleri bir ortamdan yoksunlar. Morpheus Labs bu eksiği ortadan kaldırmak için geliştirilen blokzincir laboratuvarıdır desek yanlış olmaz. İşletmeler kendilerine uygun olan alt yapıları Morphues üzerinden seçebilir ve test edebilirler.
Morpheus Labs üzerinden işletmeler, kendileri için blokzincir uygulamaları yapabilir yada uygun uygulamaları seçerek şirketlerine entegre edebilirler. Tüm veriler bulut sistemde tutulur, böylece işletme sahibi işletmesi ile ilgili verilere her yerden her zaman ulaşabilir. Böylece işletmeler hem zaman açısından hemden maddi açıdan tasarruf etmiş olur.
Blokzincir doğası gereği Ethereum,Hyperledger Fabric, NEO,NEM, Multichain
gibi yeni protokoller çıkarmaktadır ve bunlara her geçen gün yenileri eklenecektir. Morpheus Platformu tüm protokolleri ve tüm yazılım dillerini destekleyecektir.
Morpheus Labs Platformu ayrıca blok zincir geliştiricilerinin çalışma alanıdır, burada deneme yanılma yapabilir, var olan uygulamaları geliştirebilir yada bu uygulamalardan ilham alarak yeni uygulamalar ortaya çıkarabilirler. Platform kullanıcıları birbirlerinden destek yada fikir alabilirler. Morphues Labs kullanan şirketler ve yazılımcılar yapacakları alışverişlerde platform tokeni olan MİT tokenlerini kullanacaklardır. Ayrıca Abonelik ücreti yine MİT tokenler ile yapılacaktır.

Morpheus Labs ekibi, blokzincir, yapay zeka, siber güvenlik gibi alanlarda deneyimli bir ekipten oluşuyor. Ayrıca Proje, Singapur hükümeti tarafından desteklenmektedir.

İco Bilgileri
Token değeri olarak 8,000 MiT = 1ET olarak fiyatlandırılmıştır. 24 Şubat - 23 Mart arasında yapacağınız token alımlarında %35 ile %20 arasında bonus elde edebilirsiniz. Toplam 1 milyar adet maksimum token sınırıdır. İco sürecinde satışa çıkarılan token sayısı 250 milyondur. Geriye kalan tokenler sadece Morphues Labs'ın geliştirilmesi için kullanılacaktır.

Bounty programı var mı?
Evet, ico tarihi ile eş zamanlı olarak yapılan 4 haftalık bir bounty programı vardır. Bounty programı tokensuite ekibi tarafından yönetilmektedir.

Morphues Labs hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://token.morpheuslabs.io/
Beyaz sayfa: https://token.morpheuslabs.io/assets/documents/WhitePaper.pdf
Telegram: https://token.morpheuslabs.io/assets/documents/WhitePaper.pdf
Twitter: https://twitter.com/morpheus_labs_
Facebook: https://www.facebook.com/morpheusblockchain


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .