Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Taklimakan Network

Mart 2018 düzenlendi kategorisi İCO 12.00 Karma

Taklimakan Network İncelemesi

Merhabalar bugün inceleyeceğimiz ico ''Taklimakan'', kripto dünyası ile alakalı bir platform oluşturma amacını taşıyor.

Taklimakan nedir?
Taklimakan, kripto dünyasındaki, yatırımcılar, analizciler ve uzmanları bir araya getiren bir platformdur. Bir başka değişle taklimakan yatırımcıların asistanıdır diyebiliriz. Kripto uzmanları analizci profili oluşturarak yaptığı başarılı tahminler ile puan (itibar) kazanırlar ve bir sonraki tahminlerini ücret karşılığı sadece belirli kişilere satabilir. Kolay kullanılabilen arayüze sahip taklimakan'da özel mesajlaşma telefonla arama gibi eklentilerde olacak. Doğrudan bir uzmandan destek alabileceksiniz. Platform içerisinde dahili ödeme sistemi olacak ve buradan kendi tokenleri ile alışveriş yapabileceksiniz.
Platform görüntüleri

Problem nedir?
Şuanda gerek ücretli sinyal ve pump grupları, gerekse ücretli facebook grupları yada ücretli makale ve videolar zaten bulunuyor. Youtube'da video çeken kripto emre örneğin kişiye özel analiz ve ücretli makale yazdığını biliyorum. Yazmış olduğu yazı para gönderdikten sonra açılıyor. Yine facebookta coinlere fısıldayan adam isimli facebook grubu aylık yanlış hatırlamıyorsam 20 dolar karşılığı vip gruba alıyor. Yine bayram ılgın denilen kişi ücret karşılığı (500 dolar diyenler var) tahmin paylaştığını duydum. Bayram ılgını duydum fakat gözümle görmediğim için şimdi iftira atmak istemiyorum.

Aslında şöylede bir sıkıntı var, bu kişiler uzman değiller. Sadece şanslılar, kripto paraların hangisine yatırım yaparsanız yapın 4-5 kat arttığı dönemlerde çektiği videolar sayesinde popülerlik kazandılar. Piyasa düşüşe geçtikten sonra bu kişilerin verdiği her tahmin başarısız olmaya başladı. Aslında çok özel bir çalışma stratejileri yok, yada bu işi meslek edinmiş prolar değiller. Zaten tahmin ve analizler tek başına yapılamaz. Bir kişi tüm gününü ayırsa dahi her şeyi takip edemeyecek. Analiz bence bir ekip işidir, ekipten kimileri grafik analizleri yaparken kimileri ise tüm kripto dünyasına etki edebilecek haberleri takip eder. Her saniye her türlü bilgiyi toplar ve yorumlarlar. Belki bu tarz ekip halinde çalışan insanlardan ücret karşılığı tavsiye alınabilir.

Taklimakan network projesi bu tarz işlerin döndüğü bir platform olacak fakat en azından kişilerin itibar puanları olacak yada tek bir kişi değil, sırf kripto için analiz ile uğraşan ekiplerden bilgi alınabilecek. (Bu işi meslek edinmiş kişilerden) Platform tokeni olarakta taklimakan tokenleri kullanılacak.

Projenin ico aşaması bitmiş ve toplam 3.5 milyon dolar para toplamıştır. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıda vereceğim bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantılar
Resmi web sitesi: https://www.taklimakan.io/
Beyaz sayfa: https://www.taklimakan.io/taklimakan-whitepaper-eng.pdf
Twitter: https://twitter.com/taklimakan_net
Facebook: https://www.facebook.com/taklimakannetwork/
Telegram: https://t.me/taklimakan_en


Yazar hakkında:
BTT username: coinforumgentr
ETH: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .