Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Koinim şikayet var

JJ
kategorisi Servisler 10.00 Karma

Başımdan geçen olayı birebir anlatıyorum arkadaşlar iyi dinleyin 2 defa yaşanmış bir tecrübeyle anlatıyorum Türkiye bazı borsalar ne dalgalar ne dümenler dönüyor hepiniz kulaklarınız iyi açın dinleyin kimsenin canı yanmasın diye yazıyorum Allah rızası gözeterek ben zarar ettim siz etmeyin diye. Yurt dışındaki borsalara kurban olayım adamlar hiç değilse iş yapıyorlar aklı fikri dolandırıcılıkta değil.Bundan yaklaşık 20 gün önce Koineks.com dan xlm coini tagını girdiğime yüzde yüz emin olarak bittrex gönderdim. Dedikleri ki tag girmemişin yapmayın etmeyin dediysem de fayda etmedi oradan umudu kestim yardırdım bittrexe 20 gün de adamlara parayı hesabıma iade ettiler daha doğrusu ettiler mi koineks denen şerefsizler yeni mi gönderdi. Bekleyin anlatacam. Neyse ordan parayı aldık tabi 20 gün de %30 değer kaybı var neyse çok sorun etmedim nasıl olsa yükselecek diye bi miktarını bozdurdum arbitraj şansı vardı XEM coinin de koineksle poloniex arasında onu değerlendireyim de zarar çıksın dedim. Bilin bakalım ne oldu başrol de yine Koineks var bu sefer sadece coin ismi farklı poloniex aldığım coinleri girdim tabi bir defa ağzım yandı ya kaydını aldım videoya yaptığım işlemin tag kodunu da girdim 2 gün oldu hesapta yok adamlara destek yazdım siz ne ayaksanız ilki hadi hataydı dedim adamların tek yazdığı poloniexle irtibata geçin poloniex benle irtibata 6 ay 1 seneden evvel irtibata geçmez. Şikayet var. com a aynen olanları anlattım cebimi aradılar 2 saat sonra o şikayeti kaldır yapacağımız bir şey yok dediler ben de o koinlere ne zaman hesabımda görürsem o zaman kaldırırım yazdım. Bunu yazdıktan 15 dakika sonra poloniex hesabıma girdim Coinlerin hepsi gelmiş şaşkınlıkta 10 dakika kendime gelemedim ve şimdide ha bire arıyorlar o şikayeti kaldır diye 30 saat sonra herkes görebilecek ya tutuştular ben de kaldırmayacam arkadaşlar herkes okusun ismimi yine şahin olarak yazdım herkese bu borsadan uzak dursun iftira atıyorsam sabaha çıkma nasip olmasın Türkiye de koinim.com dan gerisi galiba yalan btc türk ile paribu yu kullanmadığım için yorum yapmayacağım saygılarımla...

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .