Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Dolandırıcı Bayram ılgın

Şubat 9 düzenlendi kategorisi Coin Cafe 11.00 Karma

Arkadaslar Bayram Ilgın diye bi adam var,hatırlarsaniz daha once arkadasin biri burda post açmışı kendisiyle ilgili,milleti dolandiriyor diye.Ben de bir sure takip ettim bunu,alin dedigi coinlerin buyuk çogunluğu %70-80'lere kadar deger kaybetti.Adam dip yapacak coinleri bulmada uzman. Mesela Homeblockcoin'i insanlara 8 dolardan,Exacoin'i 4 dolardan aldirdi bu herif,ikiside su an yerlerde.Seminer veriyor,orda birkaç tane adam tutmuş,onlar kendisinin verdigi sinyallerle buyuk kârlar elde ettiklerini soyleyip seminere gelen insanlarin zihinlerini manipule ediyorlar.Gurup kurmus 500 dolara adam aliyor,guruptakiler yasadiklari kayiplara ragmen vardir bi bildigi,konusursak guruptan atiliriz deyip agizlarini açamiyolar.Gurup içerisinde kendisine en ufak elestiri getirenleri ezmeye calisip sindiriyo,yapamayinca direkt tehdit ediyo.Birkaç kisiden olusan çetesi var,onlar Bayram'ın deyimiyle gerekeni yapiyorlar.Adamin Youtube'de eski videolari var,Ripple vs.tavsiye ediyor.Yaklasik 8-9 ay once,insanlarda bakiyor tavsiye ettigi coinler 9-10 kat deger almis zannediyorlar ki bu adam bir sey biliyo.Halbuki 8 ay onceye gore birçok coin en az 9-10 kat deger aldi.Adam üslubundan da anlasildiği üzere eski Mega'cılardan ve insan kandirmayi cidden iyi biliyor.Insanlari kandirirken dini istismar etmesi ve arada sahte goz yaslari dokmesi de cabasi.Kendisiyle ilgili bir gonderide ben de yorum yaptigim icin ozelden bana kufur ve tehditler yagdirdi ve kendisiyle ilgili olumsuz yorum yapan herkese ayni seyi yapiyor.Arkadaslar iyi taniyin boyle adamlari ve tek kurusunuzu kaptirmayin.Beni bu sekilde korkutacagini zannediyor,ama gorecek ki her kuşun eti yenmez.P.tesi gunu savciliga gidip suç duyurusunda bulunacağım ve bu işin takipçisi olacagim.Bayram Efendi sen de bu yaziyi okuyacaksin biliyorum,şimdilik sadece suç duyurusunda bulunacağim,ama olur da karşıma çıkmaya kalkışırsan ettiğin kufurleri sana yedirmeyen adam değildir!

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .