Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Coin tavsiyeleri

VxVx
kategorisi Coin Cafe 16.00 Karma

Yatırımında ciddi artış bekleyen arkadaşlara bir tavsiye; (YTD)

-) Coin sayısı yüksek coinler asla çok büyük değere sahip olamaz. Örneğin Ripple, 100 MİLYAR adet var. Bu coinin değerinin 10-20 doları geçmesi pek olası değil.
-) Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash Coin, Zcash, Zclassic ve BELKİ Ethereum, Litecoin gibi toplam coin sayısı düşük coinlerin daha yüksek(uçuk) değerlere ulaşması daha muhtemeldir.

Ek olarak; Bitcoin network'una yapılan çalışmalardan sonra Fee(yani işlem ücreti) çok düştü. Bu iyi bir haber. İşlem süresini kısaltmaya yönelik çalışmalarda yapılıyor diye okudum.

Ek olarak; Bazı ülke/ülkelerin kriptoparayı yasakladığının farkındayım ama bu, bundan korktukları için oluyor. Dünya bunu kabul ettikten sonra uyum sağlamaktan başka çareleri yok. Kriptopara durdurulamaz bir trendir.

Ek olarak; Bazı akıllı zenginler, durumdan korkan bankalar insanların korkularını kullanarak para kazanmaya çalışıyor. Kötü haberler ve sahte finansal tavsiyeler ile size ucuzdan sattırmaya çalışıyor. Sonra kendileri alıp, yükselince satacaklar. Oyunlara gelmemekte fayda var. Herkesin de kendi tercihi tabii.

Şunu da hatırlatmak isterim Bitcoin artık bir para biriminden ziyade, bir 'varlık' halini aldı. Tıpkı ev veya arsa gibi. Bu yüzden bu tarz coinlerin ileriye yönelik çok yüksek değerlere çıkma olasılığı matematiksel olarak daha fazla. Ben böyle düşünüyorum. Okuma zahmetine girenlere teşekkürler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .