Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

al-sat yaparken zarar ettim

kategorisi Soru Sor ✓ ✓ 15.00 Karma

Öncelikle herkese bol kazançlar arkadaşlar benim elimde suan 5 eth var sizce aylarca beklemekmi mantıklı yoksa al sat yapıp inis cıkışlardan faydalanmakmı acıkcası ben satmaya tırsıyoyorum ilk zamanlar al sat yapmaya çalıştım elimdeki eth 4/1 kaybettim ne zaman satsam hep pisman oluyorum ama ama 100 dolar oynama bile benim icin 2000 tl kazanc demek benim gibi napıcanı bilmeyenler var mı?

Kyo

Yorumlar

• VxVx
    16.00 Karma

ardeşim öncelikle bunun kararini tamamen kendin vermelisin. eth yarin 1 dolar olursa "aa neden oldu ki" deme. ya da "vaaay 20000 dolar oldu" da diyebilirsin.

tek bir coin yerine birden cok coine de dagitabilirsin. boylece riski azaltmis olursun. %75ini btc/etc/ltc/eth/dash gibi saglam coinlere dagitip %25 de gelecek vaat ettiğini düşündüğün coinlere de dagitabilirsin.

boylece riski de azaltmis olursun ve altcoinlerden dagittiklarindan bir iki tanesi yukselirse guzel de kar etmis olursun.

Dostum daha iyi trade yapmak için kendini geliştirebilirsin, teknik ve temel bilgi vs tarzı şeyler. Onu yaparken Hodl mode on, sonrasında bilinçli bir şekilde 4/1 ile yatırım yapıp, al satlardan faydalanabilirsin. Umarım her şey gönlünce olur.

admin
  • 10.00 Karma

doge coin kazanmak artık cok kolay saatlik bonuslar yatırımlı yatırımsız herkese miting imkanı

https://dogeminer.cc/index.php?boss=198468

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .