Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Flixxo (FLIXX)

kategorisi Coinler -29.00 Karma

Flixxo (FLIXX)

Flixxo coin için ana başlıktır.

Yorumlar

• Ocak 21 düzenlendi 10.00 Karma

Flixxo nedir?
    Kullanıcıların içeriğinin sahipleri ve yararlanıcıları olacağı merkezi olmayan bir video dağıtım ağı oluşturmayı hedefliyor. (Kısaca; steemit'in videolu olanı)

Flixxo, reklamverenleri, izleyicileri ve içerik oluşturucularının birbirleriyle doğrudan etkileşim kurmalarını sağlayarak aracıları ortadan kaldırır.

100 milyondan fazla kullanıcıya sahip kesintisiz yayin akışına sahip bir platformun yaratıcısı, şimdi de video paylaşım endüstrisini, flixxo adındaki yeni bir platform ile sarsmaya hazırlanıyor.popcorn time, lisanssız videolar için akıllı sözleşmelere dayanarak yasallaştırma sağlama ve sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmak için uyğun bir teknoloji geliştirdi.

flixxo bittorrent protokolünü kullanan, merkezi olmayan bir içerik dağıtım ağıdır. flixxo, netflix ve youtube gibi video platformlarında olduğu gibi bant genişliği ve saklama alanında yüksek maliyetler içeren merkezi sunucular bulundurmaktan ziyade, bizi teşvik ederek aktif birer media dağıtıcısı olmamızı hedefliyor.flixx tokenler ile kullanıcılar ödüllendirilecek ve bu tokenler yeni videolar izlemek için kullanılacaktır.

flixx ile video izlemenin maliyeti ucuzdur, ödediğiniz tokenlerin belirli yüzdesi yayıncı ile paylaşılır. flixxo da her yaratıcı ağa işini yükler ve gelir modeli seçer. paylaşım arttıkca, ağdaki yayını ve video geliride doğru orantılı olarak artacaktır. eğer bir kullanıcının kredisi biterse, sponsor olan video içeriklerini belir bir süre izleyerek yeni tokenler kazanabilecektir.bu yapı sayesinde, reklam verenlerin videolarını izletebilmesi için flixx satın alması gerekmektedir.bu sayede kendi kendine bir ticaret pazarı oluşacaktır.

Flixxo, resmi twitter hesabından youtube'ye rakip geliyor şeklinde tweet attı.
    Ben kimsenin youtube'yi devirebileceğini sanmıyorum.
    Youtube ve google'ı biri devirmeye kalktığı zaman hemen gidip satın alıyorlar o projeyi.
    Ancak youtube entegre edilirse sistem tutar.

JKyo
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .