Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Exacoin

kategorisi Coinler -29.00 Karma

Exacoin

Exacoin için ana başlıktır.

Yorumlar

• 10.00 Karma

https://exacoin.co/ref/misantropist
    diğer cripto paralaırın analizini yapmayı sağlayan bir site.
    al sat zamanlarına iyi bir analiz imkanı veriyor.
    bunu nasıl yapıyor.
    All signal kısmı var. orada dolar btc değişimi var ilk signal olarak.. yani diyor ki btc değer kaybettiği zaman dolar karşısında bunu grafik olarak canlı gösteriyor. sonra bir noktaya gelince al butonu aktif oluyor. diyor ki buradan daha aşağı düşmez al emri ver diyor.
    tam tersi btc yukarı doğru giderken de bir yere gelince buradan aşağı doğru düşecek sat butonu çıkıyor. bunu bir sürü teknk analiz sonucu yapıyor..
    işte size bedava teknik analiz.
    ve diğer bütün cripto paraların btc ye eth ve birbirlerine göre analizi de yapıyor.
    ama doğal olarak diyor ki ben bu hizmeti veriyorum bunun bir karşılığı var.
    benim sitemde kal ve benim sitemde exacoin al.
    1 500 exa ya kadar alırsan sana 10 signal gösteririm.
    500 1000 exa ya kadar 50 signal
    1000 5000 100 signal gösterrirm devam ediyor..
    insanlar hangi coin düşecek hengi coin artık inecek görebilecekler özelikle alsat yapanlar için iyi bir site .
    bu da doğal olarak insanların bu siteyi tanıdıkça bağımlı olacakları ve sürekli exa satın almak isteyecekleri demektir.
    ve arkadaşlar şu andaki fiyatı inanılmaz düşük .. 1.30 .. zaten ıco 1.20 den falan kapandı.. işte FIRSAT ..

ve
    dashboard da landing yani borç para alma işlemine başladı.
    orada ne kadar borç verirseniz ne kadar faiz vereceklerini söylüyorlar.
    100 ila 1000 dolar arası verirseniz aylık 48% 179 gün için ve 1 signal.
    1000 ila 5000 dolar borç verirseniz günlük 0.01% garanti 149 gün için ve 10 signal açarım diyor.. ve devam ediyor orada inceleyin borç vermek isterseniz çok iyi bir getiri ayrıca;
    işte bugün verirseniz 0.5 % gibi de extraları var.

• JJ
    10.00 Karma

Exa'nın çekirdeği Exa AI, yapay zeka. Ex, AI, kriptokrasi pazarının trendlerini analiz etmeyi ve doğru bir şekilde tanımlamayı sürekli öğrenir.

Exa AI, Big Data ve derin bir makine platformu temel alınarak çalışır. Exa AI, yatırımcıları doğru ticaret kararlarını analiz etme ve geliştirme konusunda destekliyor. Exa AI, bilgiyi geliştirmeye yönelik profesyonel yatırımcıların ticaret davranışlarını sürekli olarak izler.

Exa AI'nın var olması ve büyümesi için bir topluluğa ihtiyacı var. Topluluk ne kadar geniş olursa, Exa AI'nın bilgisi de o kadar güçlü olur. Bu, Exa AI sinyallerini daha doğru yapar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .