Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

STORİQA

kategorisi Coinler -29.00 Karma

STORİQA

STORİQA coin için ana başlıktır.

Yorumlar

• 10.00 Karma

şu anda ki internet alışveriş devlerinin üzerinde bir kapasiteye sahip , ebay amazon alibaba aliexpress gibi sitelerden daha büyük tüm dünyada çok hızlı alışveriş yapılabilecek blockchain teknolojisini kulanan aracıları ortadan kaldıran alışveriş pazarı. Hem alım yapabileceğiniz hem dükkan acabilecehiniz hizli güvenilir sistem kurmuşlar.
    daha önemlisi rakip olarak değil onlarla birlikte bu projeyi çıkarıyorlar. çok iddialı bir proje.

lütfen araştırın ben öneriyorum ama 2 faktör doğrulama yapın bir başka kaynaktan mesela youtube dan twitter den ve daha başka yelerden araştırın.
    inandıktan sonra bütçenize göre alabildiğince alın. bu bir fırsattır arkadaşlar.

Şu anda İCO da . 11 hafta satışa çıktı. bugün 7.haftada . fiyat 0.0074 $ acele edip alırsanız şu anda ki fiyat 0.0074 veya yarın 0.0080 olacak .yol haritasına bakın . zaten exchange e başladığında 0.300 yani nerdeyse 4 katı . şu anda koyacağınız bin dolar bir ay sonra 4000 dolar. isterseniz hemen satın isterseniz bekleyip binance gibi borsalara çıktığı zaman en iyi ihtimalle bir dolar civarında dolaşır uzun süre. ben yaklaşık 500 000 adet aldım. düşünün işte para oldu .

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .