Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kripto dünyası hakkında

JJ
Ocak 2018 düzenlendi kategorisi Kütüphane 10.00 Karma

Kripto Dünyası nedir?

Kripto dünyası sadece bir borsa değildir. yani çeşitli var olan büyük şirketlerin hisselerini alıp satma yeri değildir. Kripto dünyası ve şu anda yaşanan süreç şimdiye kadar yeryüzünegelmiş en büyük ticaret devrimi ve fırsatıdır. Söylemek istediğim yatırım yapmadan önce mutlaka bu dünyayı anlamaya çalışın . okuyun araştırın . bıurada bir çok fırsat var yani şu 6 ayda ve önümüzde ki belki bir kaç yılda var olan ciddi fırsatlar var.

Dünya değişiyor, yada değiştiriliyor, ticarette kullanılan argümanlar yer değiştiriyor, merkeziyetci sistemler yerini global güçlere bırakıyor, bu bir devrim ve dönüşümdür ve Büyük fırsattır.

İyi okuyup anlayıp bu fırsatlardan yararlanmamız ve bu dünyada yerimizi almamız lazım.
burada ben dahil bir çok iyi niyetle yatırım tavsiyesinde bulunan tecrübeli arkadaşlar var , tabi ki bir fırsatı görmüş ve iyi niyetle size aktarıyor olabilirler ama sadece bir yerden haber alarak hemen yatırım yapmayın , mutlaka başka bir kaynaktan da teyit alın, sayfasına gidin nasıl bir proje imiş arkalarında kimler var , ortakları kimler araştırın emin olun. ondan sonra yani inandıktan sonra da ciddi anlamda yatırım yapın.
şimdi bu girişi yaptıktan sonra bende size bir sonraki yazımda tecrübelerimi aktaracağım ve bir kaç tavsiyede bulunacağım. .
ama hukuki ve vicdani sorumluluktan kaçmak adına herkesin yaptığı gibi aman bu bir yatırım tavsiyesi değildir demeyeceğim. çünkü burada bir coine yatırım yapılabilir deyip sonra da aman bu tavsiye değildir demek pek mantıklı durmuyor .

Coin yatırımı nasıl yapılır?

Coin dünyasına girmek için önce işleyişini anlamak , ticaret dünyasında ki geleceğini görmek ve digital dönüşümün nereye gideceğini bilmek gerekir. Ve bir Coin stratejisi geliştirmek gerekir. Benim Göstemek istediğim , doğrudan bir coin yatırım tavsiyesi yerine bir yol haritası çizmektir

Coin Stratejisi ile söylemek istediğim bir fikriniz olmalı, yatırım yaparken size ait bir şablon olması gerekir . bir bütçe belirleyip sadece bir coine yatırmak yerine araştırıp belirlediğiniz bir kaç coine girerek riski azaltmalı ve mutlaka zamanınız olmalı beklemelisiniz.

  • Bir veya iki türk coin borsaları yanında mutlaka Bir veya daha fazla Yabancı coin borsaları ile çalışmalısınız.

  • Herkesin bildiği Coinlerden önerebileceğim Bitcoin , Etherium , Ripple , Tron , Verge , Digibyte , Dogecoin , Iota ,siacoin ,Electronium ,Reddcoin gbi coinlerden alabilir ama asıl Coin in Bitcoin olduğunu unutmamalısınız.

  • Arbitraj yapmak yerine düşük fiyatlı coinleri bulup almak ve beklemek , en az bir kaç katı olmadan satış vermemelisiniz.

  • Asla aldığınız fiyattan düşüğüne satış vermemeli , satış emri verdiğinizde emirleri dolara değil Bitcoine vermeli bitcoinde kalmalısınız.

  • Transferleri mutlaka Aynı coin adresine göndermelisiniz.

  • Araştırmayı incelemeyi hiç bırakmamalı , yeni çıkan coinlerin ve borsaların fırsatlarını takip etmelisiniz. Bir çok coini piyasaya çıkmadan ön satışta çok uygun fiyata alabilirsiniz ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. bazıları servet kazandırır. daha sonraki yazılarımda bu coinlerden bahsedeceğim.


Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .