Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Altcoin nasıl alınır?

kategorisi Kütüphane 0.00 Karma

BTC Nasıl Alırım aldıktan sonra Farklı altcoinleri nereden alabilirim?

Bir çok kişi BTC almak için çok geç kaldığını düşünmekte en büyük sebebi ise BTC fiyatlarının günümüzde 50 Bin TL üzerine çıkmasını göstermekteler. hata'ya düştükleri konu ise BTC almak için Minimum alımın 1 BTC olduğunu düşünüyor olmalarıdır. Yani BTC almak için illada 50 bin TL ye sahip olmanız gerekmiyor 500 TL lik bile BTC alınabilir. Bunun için Türkiye'de çoğunluğun bildiği bir kaç siteye üye olmanız ve onların talimatları doğrultusunda Hesaplarına para yatırarak bu paranın sizin o sitedeki kişisel hesabınıza aktarılmasını sağlamanız gerekmektedir.
Hesabınıza TL geçtiği anda artık o borsadan dilerseniz hemen dilerseniz beklediğiniz fiyatta düşünce BTC nizi alabilirsiniz.
BTC aldıktan sonra aldığınız site size ait olan bu btc yi size ait bir cüzdan adresinde tutacaktır. Artık dilerseniz BTC nizi orada tutabilir isterseniz ofline cüzdana ya da borsaya gönderebilirsiniz.

Alt coin almak için (#Etherium, #Lite, #IOTA, #Ripple gibi) Türkiye de ki borsalar malesef yetersiz kalmakta. Bu nedenle çoğu Türk Yatırımcısı Türkiyeden BTC alıp Yurtdışında ki Borsaya BTC göndererek Alt Coin alım işini oralardan yapmaktadır.

Altcoin almak için öncelikle almak istediğiniz altcoinleri satan borsayı tespit etmeniz gerekmektedir Eğer o borsada almak istediğiniz coinler varsa ikinci aşamada hesap onaylarını nasıl ve ne kadar zamanda yaptıklarını inceleyin. Kafanıza yatan borsayı bulduğunuzda hesabınızı açıp aktif hale getirin. Yeni hesap açtığınız yabancı borsa dan BTC wallet adresinizi alarak Yerli borsa da ki BTC gönderme ekranında ki adres kısmına yapitırın ama bura da Kopyaladığınız adres ile yapıştırdığınız adresin tam uyuşup uyumadığını iyice kontrol edin. Bazı hackerlar copy işelmindeki haraketi algılayarak kendi adreslerini yapıştıracak trojenler yazdığını bir çoğumuz okumuşuzdur. Başınıza gelmesi üzücü olur o nedenle adresden tam emin olduktan sonra gönderme işlemini yapınız.

Gönderim başarılı olsa dahi gönderdiğiniz btc hemen karşı tarafa ulaşmayacaktır. Her şeyi doğru yaptıysanız özellikle gönderim adresiniz doğruysa endişe etmeyin işlem yoğunluğuna göre BTC niz transfer olacaktır.

BTC niz Yurt dışında kı borsaya aktarıldıktan sonra artık BTC nizle alt coinleri takas edebilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .