Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

NEO

kategorisi Coinler -29.00 Karma

NEO

NEO için ana başlıktır.

NEO için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.

Yorumlar

• VxVx
    16.00 Karma

Derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, yeni raporunu yayınlandı:
    A notunu alan ilk ve tek dijital para NEO oldu.

Ayrıca Ripple da B+ aldı .. Xlm ve Eth de B + alanlardan.

Listeyi ekte paylaşıyorum ..

Şahsen ben güvenilir buluyorum bu adamların tavsiyelerini.
    Lütfen kendi araştırmanızı kendiniz yapın.

neo.jpg 79.7K
  • 15.00 Karma

Dikkatimi çekti 28 Şubat 2017'de fiyatı 0,11'usd olan NEO, tam 365 gün sonra 28 Şubat'ta 135 USD'larda dolanıyordu. yani tam 1 yıl içersinde 1220 kat artmış. Onun dışında top 20 içerisinde bir sürü coin var 2017 yılı içerisinde 100 kat, 200 kat, 300 kat, 500 kat vs.. artan. Biliyorum bazı eski coinler, özellikle de bitcoin çok eskiden beri var ama genel olarak bu piyasadaki en ciddi ve ve en anormal yükseliş 2017 yılında gerçekleşti. kazanan kazandı tabii. 2017'nin sonlarına doğru, bu anormal yükselişleri gören acemi yatırımcılar, ya da yatırımın dahi ne olmadığını bilmeyen insanlar piyasaya girmesiyle hacimler çok anormal seviyelere ulaştı. Yıl sonunda ise bunu gören devletler, ya da arka plandaki güçler, bunun böyle olmaması gerektiğine karar verd, çünkü bu bir çok açıdan onlar için tehdit oluşturuyordu. Bu yüzden de müdaahale ettiler. Nasıl mı ? Bu çok kolay, sadece devletlerin kötü açıklamalar yapması, bu hacimin kaçmasına ve fiyatların düşmesi için yeterlidir. Keza öyle oldu gördünüz Ocak ve Şubat bu piyasanın kara dönemi oldu ve çok ciddi bir para kaçtı. Ben kişisel olarak bunun devam edeceğini ve düşeceğini düşünüyorum, bunu da bir çok yerde dile getirdim dikkat ederseniz. Ne zamana kadar derseniz, bunu kimse size yanıtlayamaz ama bence yılın ilk yarısı bitinceye doğru bu düşüş biter ve işler tersine dönebilir. AMa işin kötüsü, işler tersine dönebilir derken eğer geçen sene gibi, yazımın başında belirttiğim yükselişleri bekliyorsanız çok ağlarsınız, onu net belirteyim. Bu piyasa artık bundan sonra evet belki artacak ama yavaş artacak, sonra düşecek ve terkar artacak. yani normal bir borsaya dönecek. O büyük kazanımlar bitti. Ben çok zarar ettim bu işten, çünkü o artışları yakalayamadım, o dönem yoktum bu işte. Ama şimdi çok araştırdım, zarar ettiğim paramı tutuyrum, belki sene sonuna doğru birşeyler kazanabilirim diye. O da cuzi artışlar çerçevesnde mümkün. Uzun lafın kısası 2017'deki o altın çağı beklemeyin, rüyadan uyanın derim, üzülmeyesiniz. Bu piyasa gelecek vadediyor evet ama fiyatlar artık kontrol altında olacak.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .