Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bitcoin işine nasıl başlanır

kategorisi Soru Sor ✓ ✓ 15.00 Karma

Bitcoin hakkinkda bilgi verir misiniz arkadaslar ne yapmam nerede ne indirmem gerekiyor ilk etapta tecrübesiz bi insana nasıl bir yol tavsiye edersiniz 1 haftadır paylaşımlarınızı takip ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?

Yorumlar

• VxVx
    Ocak 7 düzenlendi 16.00 Karma

Herhangi bir şey indirmenize gerek yok.Bir borsadan(koinim,paribu,koineks,btctürk...bunlar türk borsaları)hesap açmanız gerekli.Sonra bu borsadan hesabınızı onaylatmalısınız.Bu işlemi genelde kimliğinizin fotoğrefını cekmenız ve bunu sisteme yüklemenız seklinde yaparsınız.Doğrusu borsa hesabında yönlendirme mevcut zaten okuyarak yaparsınız yönergeleri.Borsada hesap acmanızın sebebi alacagınız satacagınız yada bırıktırecegınız koinleri,TL ye cevırıp banka hesabınıza yatırabilmenizi sağlamak.Banka onayını aldıktan sonra ilk işiniz banka hesabınızdan bu borsaya para aktarmak olur.Sonra hesabınızdaki TL miktarını görürsünüz zaten.Alım satım fiyatları ortadadır ve alım satıma başlarsınız ama bu iş bu sistem sanılandan çok daha derin.En basitinden alacağınız koinlerin fiyatı genelde her borsada farklıdır.En bilineni Bitcoindir bunların dışındakiler altkoin olarak isimlendirilir.Size araştırın diyeceğim ama türkçe kaynak ların çok iyi olduğunu düşünmüyorum tabi benim gibi işin arka planı teknolojisi yazılımı teknoloji aksaklıkları ve benzeri ayrıntı noktaları takip etmiyorsanız.Bu işlerde çok seçenek yok ve genel anlamda para kazanmak için 3 ana yol var diyebilirim bu tamamiyle benim izlenimim ve tespitim.

1-)Uzun vadeli yatırım yapmak burada yuksek yada butcenıze gore bir mıktarla gırıs yaparsınız ve uzun sure beklersınız.

2-)Alt koınler ıle al sat yaparak kazanırsınız degerlerı cok dusuktur genelde.

3-)Mining yapar ve uretım yaparsınız.Karar size kalmış ben yurtdısında yasıyorum ve yazdan berı derınlemesıne arastırdım bu işleri burada bırcok etkınlıge katıldım kı adamlar ısın tarıhcesını teknolojısını her seyını anlattılar ve kendı arastırmlaarımla da hangı koın soylemeyım ama sunu ıddıa edebılırım kı bu teknolojı bız dunyalıların gelecegı olacak.

Benım ne yaptıgıma gelırsek ben al sat ve alt koınle ugrasmıyorum ama sımdılık.Gelecegı olan bırkac altkoin var.Benim yaptıgım mining yani üretim ve her gün btc kazanmak sonrada yurtdısında yasamanın avantajını kullanıp yabancı bır borsada yuksek fıyattan satmak.Bu baya dallı budaklı bir konu gercekten biraz takip edip okuyp ınsanlarla tartısıp cıkarımlar yapıp uzerıne dusunmek gerek.Gene sorunuz olursa tepkilere göre yanıtlarım saygılarımla.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .