Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Coin borsasına nasıl para yatırılır?

kategorisi Servisler 15.00 Karma

Coin borsalarına nasıl para yatırabilirim?
Altcoin alıp al-sat yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Teşekkürler.

Yorumlar

• VxVx
    Ocak 7 düzenlendi 16.00 Karma

1000 liralik kendi izledigim yol haritasi:
    BTCTurke kaydol
    Paparaya parayi at(-1000 lira olunca komisyon almiyorlar ama altinda 11 lira civari kesiliyor yani 500 yatirirsaniz olacak sey bu)
    Eth alin -24 saat BTCTurk hesabiniz blokeli olacaktir, para yatirdiktan sonra biraz beklemelisiniz,
    Ardindan binancede(arkadasim dun uyelik aldi, belki aciktir hala ama link vermiyorum yasak) hesap aciyorsunuz/ Binance icinde deposite tiklayip eth cuzdan adresinizi, BTCTurkteki ETH Cekme menusune yaziyorsunuz.
    Kisa zamanda geciyor-eth ile en dusuk komisyonlardan birini odersiniz hem 0.0005eth.
    Sonra da binancede kafaniza gore alim yapin, arastirin; yerinizde olsam gormek icin:

trx,enj,cmt,mana ve rastgele bir coine 100er liralik eth atmak olurdu(24 saat beklerken bunlari inceleyin derim mesela)
    *Bakin kabaca yol bu ama detaylar icin videolar var, bir tek onlari izlemenizi onerebilirim.

YTD(Yatirim Tavsiyesi Degildirin kisaltmasi) ytd olsun sonra bana suc bulmayin, binance olmaz baska borsa olur, trx enj falan hep ornek mesela;btcTurk yerine paribu`ya atarsin 0,0005 btc odersin ama 24 saat beklemezsin. Her sey size kalmis.
    YTD kolayliklar.

• KK
    15.00 Karma

Bende ilk başladığımda çok araştırmıştım .sana ne yaptıgımı anlatayım oradan sen fikir edin.ilk önce Türk firmaların birinden TL ile coin alıp alış satış yaptıgın siteye göndereceksin.ben koineks ten ltc alıp göndermeyi sectim.LTC'nin hem gönderim sırasında komisyon oranı düşük hemde çok hızlı gönderiyor. 15 dk içerisinde satın alıp ve gönderme işlemim sonuçlandı. alıp satmak içinde binance ve poloniex'i kullanıyorum.En hızlı üyeliği binance açıyor.koineksten aldığın coinleri binance cüzdanıma attım.VSonrada alma satma işlemine başladım.Zaten bunları yaparken neyin ne olduğunu daha iyi alıyorsun.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .