Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

binance komisyonları

KK
kategorisi Servisler 15.00 Karma

Arkadaslar merhaba
Forexde daha once islem yapan temeli olan birisiyim lakin bircok btc sistemi bulundugundan emin olamadim.
1 binance firmasindan uyelik actim. Burda sikintim yok
2 saglam bir cuzdan acacagim firma onerirmisinz
3 nakit ile btc alip cuzdanla binanceye baglayacagim firma onerirmisinz btcturk gibi.
4 forexdeki gibi islemi actgmz anda komisyon kesiliyormu.

Simdiden tesekkurler.

Yorumlar

• -29.00 Karma

Wallet olarak ilk etapta binance'ı kullanabilirsiniz, coinleri cold wallet'ta tutuyorlar, ilk etapta güvenli sayılır. Eğer portfolyonuza staking veren projeler eklerseniz, Neo gibi, bunları projenin önerdiği wallet'lara çekebilirsiniz. ERC20 projeler için genel kullanılan myetherwallet gibi cüzdanlar kullanabilirsiniz, Uzun vadeli tutacağınız coinler için ledger usb wallet kullanabilirsiniz. BTC alabileceğiniz siteler Türkiye'de bir kaç tane, hepsi de birbirinin benzeri sayılır, size uygun olanı kullanmanız yeterli, işlem ücretleri de birbirine çok yakın. Son sorunuz için binance ve diğer crypto exchange'lerde işlem açtığınızda değil, işlem gerçekleştiğinde işlem ücreti alınır.

• JJ
    10.00 Karma

Alış/satış yapmadan önce BNB’den küçük bir miktar alın. Bu coin Binancenin kendisine aittir ve her alım/satım işleminde fee ücretini buradan alır ve %50 daha hesaplıdır.

• VxVx
    16.00 Karma

Bnb varsa komisyonu ondan kesiyor. Ve 1000 de bir değil. 10000 de 5 kesiyor. Yani komisyon yarıya düşüyor.

komisyonları bnb ile ödemek için panelden aktif edin, daha sonra otomatik kesecektir. zaten hesap açtığınızda sanırım aktif olarak başlıyor hesabınız.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .