Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

cointeb güvenilir mi?

KK
kategorisi Servisler 15.00 Karma

Cointeb isimli coin borsası yeni açılmış, işlem yapan var mı?
Cointeb güvenli mi, eksileri ve artıları nelerdir, teşekkürler.

Yorumlar

• VxVx
    Ocak 3 düzenlendi 16.00 Karma

250 lira denemek için attım, 3-4 saat içinde hesabıma geçti.
    sosyal medyadan destek alabiliyorsunuz.

En güzel özelliği şuan için minmum işlem 100 lira ve kimlik doğrulama gibi şartları yok.
    btcturk için 1 haftadır onay beklerken cointebi keşfettim.

Şuan satın aldığım bitcoini başka yere aktarırken hata veriyor, şuan sorunum bu.

işlem yapıp binance'ye para gönderen arkadaşım olduğu için güvenilir bulup para yatırdım.

binanceye parası 3 günde geçende var yarım saate geçende var şuan paramın geçmesini bekliyorum geçince editlerim.
    güvenilir görünüyor, sitenin arayüzü çok basit bence daha iyi olmuş kolay kullanımı var.herkes kullanabilir.

• 0.00 Karma

Arkadaşım kullanıyor ve memnun.
    kimlik onaysız küçük miktarlarda işlem yapabiliyorsunuz, bende beğendim iş görür.
    yeni başlayacak olanlar 100 lira atıp öğrenme amacı ile kullanabilir.
    kullanım panelide çok kolay, kullanıcı dostu.

• 11.00 Karma

kimlik onaysız işlem limiti çok iyi. Kimlik onayını da hemen yapıyorlar. Sanki komisyon ücretleri de daha düşük gibi geldi. Destek talebine hemen cevap veriyorlar. Şimdilik güvenilir olduğunu düşünüyorum.

• 10.00 Karma

Yüklü işlem için önermiyorum çünkü henüz daha yeni.
    100-1000 lira arası gibi paralarda sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Yüklü işlemlerinizi daha köklü borsalar aracılığı ile yapmanızı tavsiye ederim.

• 0.00 Karma

Birkaç küçük para göndererek denemeler yaptım. Sonrasında çalışmaya başladım. Telefon desteği mükemmel, aradığınızda kesinlikle cevap veriliyor ki bence en önemli konu destek alabilmek. daha gelişmesi gerekiyor ama şuan için kesinlikle tavsiye ediyorum.

• 0.00 Karma

Yakında Ripple de cointeb.com a eklenecekmiş, bunun gibi diğer alt coinlerde eklenirse kullanım kolaylığı da göze önüne alınacak olursa bence geleceği parlak bir site olacak.

• KyoKyo
    -14.00 Karma

transferi ucuz olan paralardan eklenmesi lazım kullanmam için.

• 10.00 Karma

Ben 2 aydır kullanıyorum ve memnunum xrp de geldi dün telefon numaraları da var ne zaman arasam açtılar maillere de çok hızlı cvp veriyorlar denenmesi taraftarıyım . Arka planda ünlü iş adamının olduğu biliniyor .

• 15.00 Karma
    Ben ve ekibim 2 aydır kullanıyorum çok memnunum xrp de geldi telefon ile görüştüm neo geliyormuş ve binance gibi referans linki ile kayıtlar başladı Şuan sistem sağlam ve çok hızlılar
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .