Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kripto para yatırımı öncesi dikkat edilmesi gerekenler

JJ
kategorisi Kütüphane 10.00 Karma

Bir kripto paraya yatırım yapmadan önce doğru bir yatırım olup olmadığını anlayabilmeniz için aşağıdaki soruları kendinize sorabilirsiniz.

Bu protokol değerli mi? Değerli ise neden değerli?
Bilgi paylaşımında temel olan güvenlik, şeffaflık ve merkezi olmama (dlt) gibi özellikleri açısından ne kadar mantıklı?
Bu blockchain protokolü ölçeklenebilir mi?
En önemlisi de bir katılımcı olarak (madenci veya yatırımcı) bir anlam ifade ediyor musunuz? Ekonomik olarak mantıklı tasarlanmış mı? Arzı sınırlı mı yoksa enflasyona bağımlı mı?

Yorumlar

  • 0.00 Karma

    Birkaç gündür paylaşılan postları sessizce takip ediyorum. Sözüm meclisten dışarı, twitter başta olmak üzere manipülasyonlar ve asparagas haberler pump yapmış vaziyette. İnsanların çoğu zaten fakirlik sınırında. Üç kuruşla alt coinlere yatırım yapanlar ve buna umut bağlayanlar var. Yazıktır, günahtır. Küçük yatırımcı genellikle zarar eder. Tecrübesiz ise daha çok zarar eder. Birilerinin oyununa gelmeyin arkadaşlar. Kendi yatırım stratejinizi geliştirmelisiniz. Kendiniz araştırın. Eğer ilgilenilemiyor ise ilk 30'da yer alan altcoinlerin hepsinden bir miktar alınır ve unutulur. Zaten biri veya birkaçı 3 yıl içerisinde çok daha iyi yerlere gelecektir. Garanti olmasa bile yüksek ihtimalle kazanç büyük olur. Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp şahsi görüşümdür. Bol kazançlar.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .