Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Hashflare madencilik mantıklı mı?

KyoKyo
kategorisi Madencilik -14.00 Karma

Hashflare hakkında bilgisi olan arkadaşlara sesleniyorum 200 TL lik yatırım yapmayı düşünüyorum hangi paket daha mantıklı olur yada direk 200 TL yi binance ye atıp ordan coinlere mi yatırsam?

Yorumlar

• JJ
    10.00 Karma

hashflare çok zam yaptı kazım miktarı azaldı boşuna girme . ben 15.000 tl gömdüm pişmanım şimdi.

• 10.00 Karma

Hasflare e yatirim yaptim anaparami fazlasi ile de cikardim. Adamlar bana kalirsa gayet profsyonel calisiyor. Roi suresi 2 ay a kadar dusmustu adamlar buna mudahale ettiler dogal olarak. Cekim limiti 0.05 btc onceden limit yoktu ama artan odeme isteklerinden sonra sistemin yetersiz geldigini calisma yapmaya baslafiklarini bu surecte ticketlar cogalip cevap alamiyoruz diye insanlar dert yanmasin diye boyle ir politika izlediklerini acikca soylediler gerek twitter gerek mail ile. Btc nin yukselip dusmesine gore kazanc degiskenlik gosterebiliyor ama ortalama roi suresi suan 100-110 gun fln. En guzel yani odemeyi btc olarak almaniz. Siz paranizi cekmek istediginizde elinizde btc olmus olacak.

• KK
    15.00 Karma

Makina alacak kadar paran yok diyelim ama yinede mining yapmak istiyorsun. İste bu noktada devreye cloud mi ning sirketleri giriyor. Paran olcusunde guc satin aliyorsun. Diyelim bir cihazin 10 birim gucu var ama senin 2 birim alacak kadar gucun var. 1 sene boyunca firmanin belirledigi fiyat uzerinden paran olcusunde guc kiraliyorsun ve senin adina mining yapiyorlar. Senden de %20-30 kesinti yapiyorlar masraf(elektirik sogutma bakim vs) aliyorlar yaptigin mining uzerinden.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .