Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

poloniex hesabım hacklendi

kategorisi Servisler 15.00 Karma

Arkadaşlar bugun 26.12.2017 de poloniex hesabım hacklendi.
hesabımdaki 0,33btc yi ben sistemdeyken sistem beni dışarı attı ve 0,33btc ben herhangi bir yerden onay vermeden uçup gitti.
Mail adresime onay maili geldi fakat onaya tıklamadığım halde 22.000tl hiç oldu.
Mail adresimde poloniexten gelen mailde şu ip adresinden giriş yapıldı diyor.
Yani poloniexte çok büyük bir güvenlik açığı var.Şu anda hesabıma erişimde sağlayamıyorum.2fa kodunu aktif etmişler ama benim girdiğim kodu geçersiz diyor.
Bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi varmıdır?Ne yapmam gerekiyor?Sonuçta bu poloniexin açığından kaynaklanan bir durum.Lütfen yardımcı olun.

Yorumlar

• JJ
    10.00 Karma

Çok geçmiş olsun. Pahalı bir tecrübe olmuş 2Fa mutlaka aktif etmenin gerekliliğinin canlı örneği oldunuz. Üzücü bir durum olmuş.

• VxVx
    16.00 Karma

Kardesim ayni sey benim basima blockchainde geldi 2-3 ay önce.benimde yaklasik 0.35 bitcoin yalan oldu.ve malesef hicbirsey yapamadım.

• KyoKyo
    -14.00 Karma

Şimdi şöle bir yöntem var aslında hesabınla ilgili hiç bilgi kaydettinmi ben cep le her kodu her işlemi ekran resmi alarak saklıyorum hesabım blocked olduğunda 10 gün boyunca binence desteğe bu hesabın bana ait olduğunu resimleriyle kanıtladım bana yönergeler yollandı falan otomatik mailer falan derken birgün bir mail geldi unaccout diye kurtulmuştum kanıtlarım işe yaradı yazışmaları nasıl yaptım ? google çeviriyi cebe indirdim ben konuştum o çevirdi hatta maillerin yarısını çince ye çevirererek yolladım bunu araştırmalarını yaparken yap devamlı mail at.

• KyoKyo
    -14.00 Karma

Hatırlatma;
    Coin borsalarında kullandığınız mail ile borsalardaki şifreniz aynı olmasın arkadaşlar. Sebep? Hacklenmemek için bir önlem sadece.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .