Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

2018 Coin yatırımları

kategorisi Soru Sor ✓ ✓ 15.00 Karma

2018 için hangi coine(lere) yatırım yaptınız ya da yapacaksınız. Coin adı - nedeni - araştırma yonteminiz şeklinde yorum yapmanızı rica ediyorum.

Yorumlar

• JJ
    10.00 Karma

worldcore

Firma tecrübeli, bu işte kesinlikle profesyonel ilerliyor. Adım adım ilerliyor, farklı zamanlarda büyük borsalara girmesi ayrı, projelerini (mastercard ile anlaşma yapacağı vs) açıklaması ayrı değer kazanmasına sebep olacak, yol haritası şimdiden belli ama adım adım ileliyor. Kesinlikle çok değerlenecek.

• VxVx
    16.00 Karma

XVG , TRX , ADA , CTR

• 0.00 Karma

TRX., GOOGLE PLAY I YERINE ALACAK
    IOTA , RUSLARINDIR ve BOSCH YATIRIM YAPTI.
    BTS, ?? ARASTIRMADIM
    ADA, . BİLİMSEL ARAŞTIRMA ŞİRKETİ
    ENJ, OYUN AĞIDIR.. ONLINE OYUN
    BU PARALAR KALITELİDIR VE. UÇACAKTIR.. ARAŞTIRMADAN YAZMAYIN.

• Ocak 6 düzenlendi 0.00 Karma

1 aydır araştırıyorum özellikle yabancı forumlardan ve çeşitli uzmanların görüşlerine göre çıkardığım bazı coinleri buraya yazacağım. Daha çok altcoinleri araştırdım ve genellikle süpriz atları aradım. Şimdi bazı coinleri yazacağım bunları sizde bir araştırın aklınıza yatan olursa yatırım yaparsınız.

1.)Wawes
    2.)WawesGO (Merkezi olmayan borsa)
    3.)Etheal (İCO) (8 trilyon dolarlık sağlık sektörü için geliyor şuan ico'da)
    4.)Walton (Akıllı ambalajlar fln,blokzincir teknolojisini farklı alanlarda kullanacak)
    5.)ACC Token (Madencilik üzerine)
    6.)DeepOnion (Gizli ödemeler)
    7.)Verge (XVG) (Hızından dolayı en iyisi olacak deniyor)
    8.)Etherparty (akıllı sözleşmelerin kralı)
    9.)MatchPool (GUP) : (sosyal medyalarla alakalı)
    10.)XP (Oyun sektörü ağırlıklı)
    11.)ENJ (oyun sektörü)
    12.ETHLend (Coin kredileri)
    13.SALT (Coin kredileri)
    14.)Request Network (REQ)
    15.)OmiseGO (Harika bir vizyona sahip olan büyük bir ekip)

• KK
    15.00 Karma

Herkeze selam arkadaşlar,
    Yatırım tavsiyesi değildir .
    Ama ben yatırım yaptım İnceleyin belki yararı olur
    zclassic (zcl)
    31 ocak'ta bitcoin'le ortak event'leri var. o tarihta zcl ve btc sahibi olanlara aynı miktarda yeni bir coin verilecek. bitcoin BU BENİM AKLIMA YATAN İŞİN İÇİNDE BTC VAR BÜYÜK PATLAMA YAPAR GİBİ ....
    siacoin, hempcoin ve radium
    üçünün 31 ocak'ta hard fork'u var. bu arada sc 220 sat , hempcoin 4.300 sat, radium 93.000 sat seviyelerinde.

• Ocak 8 düzenlendi 0.00 Karma

Aya çıkmak isteyenler için süpriz atlar.

1.)Presearch
    2.)SHIELD
    3.)Verge
    4.)Bitbeen
    5.)Pioneer Coin
    6.)StrikeBitClub (SBC)
    7.)WABİ
    8.) SunContract (SNC)
    9.)qlink
    10.)exrnchain
    11.)elixir
    12.)sumokoin

• 10.00 Karma

ilk 100'de olmayan fakat geliştirici ekibi çalışkan olan coinleri değerlendirebilirsiniz.

• JJ
    10.00 Karma

Paranızın dolar değerini marketcapteki ilk 10 coinde rahatlıka koruyabilir, hatta uzun vadede ( yılda) 2-3 x yapabilirsiniz. 2. seçenek araştırıp gelecek vaad eden, 1$ altındaki 3-4 projeyi bulup paranızı bölün. hatta mümkünse bir kaç borsaya da paranızı bölün. 1 yıl sabredip bakmayın.. 6-7 x toplamda kar edersiniz. lend, trx, poe, kcs, dent, brd, xvg benim sermayemi bölüp uykuya yattığım yatırımlarım.

• 0.00 Karma

Aylık ücret ödediğim yabancı premium telegram grubunun listesi.
    1. ENJ
    2. LEND
    3. IOTA
    4. ARK
    5. BAT
    6. LSK
    7. EOS
    8. XLM

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .