Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Madencilik için ekran kartı

kategorisi Madencilik 15.00 Karma

Merhaba arkadaşlar, pek kullanmadığım bilgisayarıma deneysel olarak 1 ekran kartı takıp mining yapmak istiyorum.
Anakartım eski, üzerindeki PCI Ex slotu bozuk çalışmıyor. PCI slotları ise sağlam, PCI Ex slotunun altındaki Küçük siyah port M2 Portumu oluyor? o porta ve PCI slotlarına ekran kartı takılırmı?
Riser muhabbetlerini pek bilmiyorum açıkçası, Yeni bir ekran kartı alsam, nasıl bir riser almalıyım, M2 Portunda kullanabilirmiyim?

Satın almak istediğim ekran kartı şu; http://www.hepsiburada.com/palit-nvidia-geforce-gtx-1050-ti… Bunun sitesinde güç gereksinimlerine baktığımda 6+1 şeklinde bir ibare var. nasıl bir riser almalı ve nasıl bağlamalıyım?

Kasadaki PSU eski tip fakar gerçek FSP marka güç kaynağı. Eğer deneysel Mining'im başarılı olursa 7 tane ekran kartından oluşan yeni bir sistem kurup bu işe başlamayı düşünüyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim, ŞimdidenTeşekkürler.
Edit: Sonradan fotoğrafını çektim, PCI1 yazıyor, buraya Riser aracılığıyla Ekran kartı takılırmı? Takılırsa nasıl? ve hangi Riser?

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .