Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Worldcore (WRC)

Aralık 2017 düzenlendi kategorisi Coinler -29.00 Karma

Worldcore (WRC)

Worldcore (WRC) için ana başlıktır.

Worldcore (WRC) için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.

Worldcore hakkında

Worldcore çek cumhuriyeti menşeili bir firma. Yaptığı anlaşmalar ve şirket vizyonu harika görünüyor. Hedefleri çok yüksek ve en yükseğe çıkma amaçları var. Firma ile ilgili bazı linkleri aşağıya ekliyorum merak edenler detaylı bir şekilde araştırabilir.

Kurucusu: Alexey nasonov , financial times Avrupa'da fark yaratan ilk 100 listesindedir.

Worldcore ilk reklamı

Worldcore şirket linkedin profil linki: https://www.linkedin.com/company/10221212/

Web sitesi: https://worldcore.com/

wrc.png 16.6K

Yorumlar

• JJ
    10.00 Karma

Firma tecrübeli, bu işte kesinlikle profesyonel ilerliyor. Adım adım ilerliyor, farklı zamanlarda büyük borsalara girmesi ayrı, projelerini (mastercard ile anlaşma yapacağı vs) açıklaması ayrı değer kazanmasına sebep olacak, yol haritası şimdiden belli ama adım adım ileliyor. Kesinlikle çok değerlenecek.

• VxVx
    16.00 Karma

wrc 5 ocakta çinin en büyük borsasına girecek.

• 15.00 Karma

Ya WRC'ye ne oluyor böyle ya, en büyük yatırırımım bu kağıtta ve çok ciddi bir zarara uğradım. 0,50'den aldım, 0,55 ten beri bekliyorum şu anda 0,09 yüzde 85 düştü bir ayda. VE HER GÜN YÜZDE 10 DÜŞÜYOR INANILIR GİBİ DEĞİL. yüzde 85 zararı kapatıp 0,50'lere dönmek için yüzde 400, 500 yükselmesi lazım. artık bu ortamda bu ne zaman olur, bir sene sonra mı, belki de hiç. Kimse bilmiyor bence. Scam bile olabilir artık inanmaya başladım. Şaka gibi yani, hold hold dedik tamam da. hiç bir insanoğlu yüzde 85 düşüşü kaldırabileicek kadar güçlü müdür anlamıyorum? Kesin öğrendiğim bir şey var ama bu piyasa hızlanan düşüşlerde çıkacaksın abi HOLD dediğin koca bir YANLIŞ..

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .