Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Enjin Coin (ENJ)

Aralık 2017 düzenlendi kategorisi Coinler -29.00 Karma

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin (ENJ) için ana başlıktır.

Enjin Coin (ENJ) için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.


Hakkında
Oyun endüstrisi için geliştirilmiştir.
Web sitesi: https://enjincoin.io/

Yorumlar

 • VxVx
  Aralık 2017 düzenlendi 16.00 Karma

  yakın zamanda bir çıkış yakalayabileceğini düşündüğüm coin türü. birkaç oyun firması ile ödeme aracı olarak kullanılması konusunda anlaşıldığı belirtiliyor. hatırı sayılır bir miktar alıp kenara attık bakalım.

  Şuradan çok güzel bir Türkçe açıklaması var.

 • JJ
  10.00 Karma

  Enjin ( ENJ ) Coin nedir?

  Enjin dünyanın en büyük oyun ağıdır. 18.7 Milyon oyuncuyu ve 250.000‘den fazla oyunu bünyesinde barındırıyor. Sanal ürün satışları sayesinde büyük gelirler elde ediyor.

  Geleceği var mı?

  Oyun odaklı bir kripto para birimi olduğu için günümüzde bu tarz yatırımlar gayet mantıklı gelmektedir. Günümüzdeki oyun çılgınlığının bir ticarete dönüşmesi ENJ coine gelecek vaad ediyor diyebiliriz.

 • Ocak 2018 düzenlendi 0.00 Karma

  Enjin Coin, Minecraft’ın yaratıcılarının elinden çıkmış sürekli yükseliş trendinde bulunan bir altcoindir. Bu yazımızda uzun uzadıya ENJ ile ilgili bilgiler vereceğiz. Yatırımınızı yazımıza göre şekillendirebilirsiniz. Ancak yazılanlar tavsiye niteliğinde değil inceleme niteliğindedir. Pirecoin okuyucularına analiz eşliğinde kaliteli bilgiler sunmaktadır.

  Enjin, şuan için az tanınmış bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin cex.io, Bittrex, bitfinex gibi işlem hacmi çok yüksek yabancı coin borsalarında şuan satışta değil. Bu yazıyı 13 Aralık 2017 tarihinde yazmaktayım. İleri bir tarihte yazımızı okuyan ziyaretçilerimiz yukarıdaki sayılı borsalarda Enjincoin’i görebilir. ENJ, ekim 2017’de coin borsalarına giriş yaptı.
  1 Kasım 2017 değeri 0.024$
  13 Aralık 2017 değeri 0.046$ yaklaşık iki aylık bir süreçte değeri ikiye katlandı. Şuan market kapasitesi sıralamasında 171.sırada. 2018 yılından itibaren market cap’te ilk 100’e gireceği tahmin ediliyor.

  ENJİN COİN’İ ÖNEMLİ KILAN NEDİR?

  Kaliteli kurucu ekibine sahip olması
  Enjin Coin kurucu ekibinde Maxim Blagov, Witek Radomski gibi Video oyun teknolojisinde dünyanın en iyileri arasında gösterilen kişiler bulunmaktadır. Ayrıca ekipte Ethereum’un kurucu ortağı Anthony Diiorio da bulunmakta.

  Geleceğin oyun parası olabilir
  Kripto paralar genellikle değerli madenlere benzetiliyor. Bitcoin altın, Litecoin gümüş, Ethereum petrol… Enjin coin’i henüz bu kategoriye sokamasak da geleceğin oyun içi para birimi olmaya aday diyebiliriz. Neden mi?

  Minecraft’la olan bağlantısı
  Enjin Coin GameCredits ve MobileGo gibi oyun endüstrilerinde sanal para biriminin uygulanabilirliğini gösterdi. Minecraft’ta oyun içi para birimi olabileceğini düşünülüyor. Enjin esasen dünyanın en büyük oyun topluluğundan biridir. Toplulukta yer alan oyunlardan biri de Minecraft. Enjin dünyanın en büyük sosyal oyun platformudur.

  ENJİN OYUN TOPLULUĞU

  Esasen Enjin Coin’in yaratıcıları ile Minecraft yaratıcıları ortak çalışmaktadır. Enjin’le ilgili istatistikler şu şekilde;
  1- 250.000’den fazla oyun topluluğu
  2- Aylık 60 milyon+ aktif kullanıcı
  Enjin, oyun içi item satışından aylık milyonlarca dolar kazanmaktadır. Kripto paraların yaygınlaştığı şu dönemde oyun içi item al-sat işlemlerinde ENJİN COİN kullanılırsa değeri artacaktır. Yine farklı oyun platformlarıyla da işbirliği yapılırsa kısa sürede değerini katlayabilir.

  ENJİN COİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

  1- Oyundaki itemleri ENJ ile alıp satabilme
  2- Birden fazla dil, ödeme ve cüzdan seçeneği
  3- Oyun oynarken para kazanıp yatırım yapabilme imkanına sahip olması
  4- İşlem ücretinin çok düşük olması

  2018’de Enjin Coin’i neler bekliyor?

  Enjin CEO’ları 2018 yılı 1-2-3 ve 4. çeyreğinde hedefler koymaktadır. Bunlar: SDK (yazılım geliştirme kiti), Enjin mağaza modülü, Enjin otomasyon ve entegrasyon sistemi, mobil ve bilgisayar için akıllı cüzdan, İOS ve Android SDK, Enjin mobil uygulama ve daha fazlası.

  Enjin coin Türkiye’de satılıyor mu?

  Türk coin borsa sitelerinde Enjin coin satışı yapılmamaktadır. Ancak forumlarda güvenilir profili olan üyelerden cüzdanınıza aktarım yaparak alım yapabilirsiniz.

  Enjin coin nereden alabilirim?

  Şuan için Enjin coin alabileceğiniz en güvenilir site binance.com‘dur. Binance üzerinden ENJİN almak zor gibi görünse de basit bir işlemdir. Yalnızca yapılacak işlemler uzundur. Önce Paribu, BTCTurk, Koinim, Koineks, Bitturk gibi Türk coin sitelerinden Bitcoin almalısınız. Ardından Binance.com’a üye olun. Şuan için onaylanmamış hesaplar günlük 2 BTC çekebilir. Zaten bu rakam bizim için yeterli. Üye olduktan sonra market kısmından öncelikle Türk borsa sitelerinden aldığımız Bitcoin’i Binance.com’a aktarmamız gerekecek. Sitede yer alan coinler sekmesinden Bitcoin’in sağ tarafında yer alan Deposit’e tıklayın. Orada size karışık bir adres verecek. Bu adres sizin Binance.com’a Bitcoin yollayabileceğiniz adrestir. Ardından Türk borsa sitelerinde Bitcoin çek bağlantısına tıklayın ve Binance’de kopyaladığımız adresi girerek para çekin. Yaklaşık yarım saat içinde Bitcoin’iniz Binance hesabınıza aktarılacaktır. Ardından exchange kısmından ENJ/BTC bağlantısına tıklayın ve BUY ENJ kısmından ne kadar Enjin Coin alacağını belirleyin.

  ENJİN COİN YATIRIM TAVSİYESİ

  Pirecoin, sizlere kripto paralar hakkında detaylı içerik sunmayı hedefleyen bir platform. Bireysel yazılar sizleri yönlendirmek için değil bilgilendirmek için yazılmıştır. Bir anda değeri sıfırlanabilir. Yine bir anda 1 doları aşabilir. Bu yüzden iyi bir araştırma yapın.

  ENJİN COİN’LE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

  1- Market kapasitesinde 171.sırada (Aralık 2017 itibariyle)
  2- 24 saatlik işlem hacmi 3 milyon dolar civarında
  3- Satışı yapılan borsa siteleri: Binance, Livecoin, Etherdelta, coss.io, crytopia, hitbtc...Alıntıdır

 • 0.00 Karma

  Esasen Enjin Coin’in yaratıcıları ile Minecraft yaratıcıları ortak çalışmaktadır. Enjin’le ilgili istatistikler şu şekilde;
  1- 250.000’den fazla oyun topluluğu
  2- Aylık 60 milyon+ aktif kullanıcı
  Enjin, oyun içi item satışından aylık milyonlarca dolar kazanmaktadır. Kripto paraların yaygınlaştığı şu dönemde oyun içi item al-sat işlemlerinde ENJİN COİN kullanılırsa değeri artacaktır. Yine farklı oyun platformlarıyla da işbirliği yapılırsa kısa sürede değerini katlayabilir.

 • 10.00 Karma

  Mobil uygulaması çıktı şuan 0.43 usd. 0.10 olduğu zaman gözüme kestirmiştim lakin para yoktu alamadık :)
  gözüme kestiğim gibi 4x yaptı.

  Minecraft için eklenti yazıyor şuan ekibi. Çalışan ve büyüyen bir ekibe sahip.
  Ayrıca oyun piyasası için yorumum her gecen yıl dahada büyüyecek. En azından hitap ettiği pazarın büyümesi enj coinlerinin değer kazanmasına yol açabilir.

 • VxVx
  Ocak 2018 düzenlendi 16.00 Karma

  Enjin Para madalyasının arkasındaki ana konsept, tamamen yeni değil, onu uygulayan birden çok oyun arasında ortak bir para birimi ve taşınabilirliği olduğu kadar sanal eşyalardan ve dijital varlıkların aktarılabilirliğidir.

  Rakiplerinin aksine, Enjin Coin sıçrama tahtasına geçmek için geniş bir topluluk tabanına sahiptir.


  Enjin sayesinde oyundaki itemleri enjin ile alıp satma imkanı verecek. Tabi oyun yazılımları da enjinle uyumlu olması gerekiyor sanırım. Oyun yapımcıları için bu iyi bir durum mu yoksa kötü mü bilmiyorum. oyuncuların kendi arasında güvenilir item alışverişi yapması oyunların işine gelmeyecektir.

 • 0.00 Karma

  Enjin coin enjin cüzdanı yayınladı.
  Tek kötü özelliği transfer ücreti olarak 30 enjin kesmesi.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .