Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Stox (STX)

Aralık 2017 düzenlendi kategorisi Coinler -29.00 Karma

Stox (STX)

Stox (STX) için ana başlıktır.

Stox (STX) için anlık sohbet ve tahminler bu başlık altın yapılır, son mesajları görmek için son sayfayı ziyaret ediniz.

Yorumlar

 • JJ
  10.00 Karma

  Tahmin platfotmları çok çoğaldı. Gnosismi , augur mu yoksa wagerr mi tutacak. Bunların içinden kesin çöp olanlar çıkacak.

 • 10.00 Karma

  stox, kullanıcıların belirli etkinlikler üzerine tahminlerde bulunarak paylarının bir bölümünü kazanabilecekleri, açık kaynak kodlu, ethereum tabanlı tahmin borsası platformudur. daha basitçe anlatmak gerekirse ise stox, kripto para aracılığıyla spor müsabakaları, bir şirketin hisse değeri, dünya çapında önemli olaylar, hava durumu ve daha aklınıza gelebilecek birçok kamuyu ilgilendiren olay üzerine tahminlerde bulunarak para kazanmanızı sağlayan bir platformdur.

  stox, online finansal hizmetler veren ınvest.com’un kurucuları tarafından geliştirilen bir projedir. proje takımı alanında gayet tecrübeli gözükmektedir; ayrıca takımın gerektiğinde ınvest.com’ın 200 kişilik iş gücünden de yararlanabileceğini tahmin etmek güç değil. tahmin borsası gelişmekte olan bir borsa türüdür. stox’un hedefi, bu büyümekte olan borsa türünü finansal uzmanların dışına açarak herkesin hizmetine sunmak ve alanında lider olmaktır.

  stox platformunun gayet temiz ve kullanışlı bir ara yüzü olduğunu söyleyebilirim. platformun en hoşuma giden tarafı kripto dünyası hakkında hiçbir şey bilmeyen birinin bile kullanılabileceği bir yapıda düzenlenmiş olmasıdır. çünkü şu sıralar stox, herkese tahminlerde bulunabilmesi için 5 stx token vermektedir. eğer tahminleri tutturup stox’un verdiği paranızı büyütebilirseniz ne ala, eğer başarısız olursanız ise bir kaybınız olmayacaktır. stox platformunu kullanarak tahminlerde bulunmanın normal şans oyunlarını oynamaktan bile daha basit olduğunu söyleyebilirim. kendinize uyan, konusuna hakim olduğunuzu düşündüğünüz bir tahmin bulup, tahmini oluşturanın belirlediği seçenekler üzerine tahminde bulunuyorsunuz. tahminler ya evet veya hayır ya da 2-10 tane farklı seçenek şeklinde sunulmaktadır. anlaşıldığı üzere platformun aktif ve kullanıma hazırdır. stox’un baktığım yüzlerce proje arasında kendi kullanımım için direk olarak yararlanabileceğim birkaç projeden biri olduğunu söyleyebilirim.

  stox’un token modelinin normal bir token modeli olduğunu söyleyebiliriz. token modelinden çok token kullanımının teşvikini bu projede daha önemli buluyorum. sadece tahminde bulunmak için değil, aynı zamanda tahminler üretmek için de stox tokene sahip olmak gerekmektedir. tahmin üretmek için, tahmin yapmaya göre çok daha fazla sayıda tokene sahip olmak gerekiyor, ama aynı zamanda tahmin üretmenin getirisi, sadece tahmin yapmaya göre çok daha yüksek. tahmin yapmayı bireysel satışa, tahmin üretmeyi perakende satışa benzetebiliriz. projeyle ilgili en çok dikkatimi çeken şey market cap’nin düşüklüğüdür (şu an $19mil). projeyle ilgili her şey düşündüğümüzde, projenin hak ettiğinden çok daha az ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. stox yakın zamanda baktığım projelerden x100 kazanç getirme potansiyeli en yüksek projedir. bu alanda en fazla birkaç proje olduğunu düşünürsek stox’u izleme listenize almanızı öneririm.

 • KyoKyo
  Ekim 2018 düzenlendi -14.00 Karma

  2017 Ağustos ayında ico yaparak ortaya çıkmıştı ve ico fiyatı 90centti. Rekor olarak 3 usd civarını görmüş, şuan güncel fiyatı ise 0.06 cent. Kriptoda kazanmak her zaman mümkün, önemli olan ne zaman girip çıktığınız.
  Her neyse;
  Şuan stox'u inceliyorum tam olarak çalışma mantığını anlamadım. Kayıt olup verdiği hediye stoxlarla tahminde bulundum, tahminler tutarsa stox sayım artacak sanırım. İyide bu olayın bahis oynamaktan nasıl bir farkı var anlayamadım.
  Projeyi biraz daha inceledikten sonra editlerim.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .