Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

TAWAGAR Exchange İCO'SU Tawagar Kart

kategorisi İCO 10.00 Karma

Tawagar , kripto para birimlerini hızlı bir şekilde ticaret, satın alma ve satma konusunda güvenilir ve uygun bir yol sunmayı amaçlayan bir şifreleme borsasıdır. Yani Merkeziyetsiz borsadırr

Tawagar nedir?

Tawagar Coin Tawagar Exchange adı ile açılacak merkeziyetsiz borsanın çıkarmış oldugu coindir. Bitshares gibi kendi teknolojisini çıkarıp uygulayan ve saniyede 500.000 işlem yapabilicek borsanın İcosu dur.

Tawagar , bitcoin, Ethereum dahil olmak üzere ticaret için kullanılabilen 36 kripto coin satmayı planlıyor . Hedef, kullanıcıların kendi ülkelerinde bulunan fiat para birimi para yatırma yöntemlerini kullanarak kripto para birimlerini hızlı bir şekilde ticaret edebilecekleri "güvenilir ve kullanışlı" bir platform oluşturmaktır .

Tawagarın 'in uzun vadeli hedefi sadece bir değişimden daha fazlasını oluşturmaktır: ekip merkezi olmayan finansal bir ekosistem oluşturmak istiyor.

Platform, Amerika merkezli bir ekip tarafından aktif olarak geliştiriliyor.

**Tawagar Nasıl Çalışır **

TAWAGAR, Kendi platformunu temel alan merkezi olmayan bir finansal ekosistemdir. Amaç, merkezisleştirilmiş alışveriş merkezlerinin özelliklerini ve işlevselliğini, önemli eksiklikleri olmadan çoğaltan bir platform oluşturmaktır.
Örneğin günümüzün merkezi borsaları, güvenlik tehditleri, haksız rekabet, yaptırım tehlikesi gibi birtakım risklere maruz kalmaktadır. Bu değişimler, tüm müşteri fonlarını ve verilerini tek bir merkezi yerde tutar ve böylece büyük bir güvenlik tehdidi oluşturur. 500 milyondan fazla cryptokurrencies bugüne kadar merkezileştirilmiş borsalardan çalındı .

**Tawagar Coin **

Toplam 60 Milyon adet üretilen tawagar coin'in sadece %75 i satışa sunulacaktır. geri kalan %25 lik kesimin %15 i EKİBE %7 danışmanlara %3 ise reklama ayrılmış

29 kasım 2018 de başlayan ico 29 aralık 2018 de son bulacaktır
1twg : 0.05$

****Tawagar Kart ****

Tawagar Exchange Kendi Debit Kartını Üretmek için kolları sıvamış durumda TAWAGAR adında çıkarıcakları kart ile tüm dünyada ortak ATM lerde kullanım şansı veriyor buda daha çok tercih edilmesine neden olucaktır. TAWAGAR kart ayrıca avans işlemide görecektir fakat bu avans kimlere ve ne şartlarla verilir tüm gizliliğini korumaktadır.

**İco ya girmek Link **

http://tawagar.exchange/
**
telegram grup linki :**

https://t.me/tawagarexchange

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .