Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bu airdrop kaçmaz berminal Coin

kategorisi Bounty - Airdrop 11.00 Karma
Berminal’e Nasıl Kayıt Olunur ?
1. Mobil odaklı kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu yüzden hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona göre indirebilirsiniz. Android / İOS
2. Uygulamayı cihazına kurduktan sonra, Create Account kısmına basarak kayıt olmalısınız. Gelecek ekranda telefon numaranızı yazarak, Size kod gönderecekler. Gelen kodu pin kısmına yazmanız gerekiyor. Ardından username ve E posta adresinizi yazarak Berminal hesabınızı açmış oluyorsunuz.

Bedava 100 Berm Coin Kazanma ( $ 5.40 )
Berminal’e yeni kayıt olan kullanıcılar için ideal bir para sunuyor yaklaşık olarak 5.40 dolar vermekte. Bu parayı referans sayesinde alabiliyorsunuz. Yani almanız için yapmanız gerekenler:
1. Berminal mobil uygulanızı açın
2. Alttaki sekmelerden ‘’Me’’ yazan kısma tıklayınız
3. Gelen ekrandan ‘’Reedem Tokens’’ yazan kısma tıklayın
4. Ve Sizden kod isteyecektir. Benim kodum: ‘’ af676a45 ‘’
5. Üsteki kodu girerek 100 berm coin kazanıyorsunuz. Yani 5.40 Dolar

Berminal Para Çekimi Ne Zaman Aktif Olacak ?
Bu konuda ki haberlere göre bu yıl sonuna kadar yada yeni yılın ilk ayından itibaren para çekileceğine dair haberler var.

Berminal’in Avantajları
Henüz yeni bir kripto para olması en büyük avantajı diyebiliriz. Bunun yanı sıra karşılıksız olarak sizlere 5.40 dolar vermeside en büyük etkilerinden biri. Eğer bermlerinizi artırmak istiyorsanız size verilecek referans koduyla yeni kişileri davet ederekte Berminal Coin kazanabilirsiniz. Veya uygulama içerisindeki haber oylama ve Quiz testlerini çözerekte berm coin kazanabilirsiniz.
Berminalin bir diğer özelliği ise, Tahmin uygulaması olmasıdır. Uygulama içerisindeki tahmni alanında gece saat 3 ile akşam 7 arası bitcoin tahminini yaparak, Doğru bilirseniz 20.000 Berm Coin’in sahibi olabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .