Binance Borsası

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

WCX COİN

Aralık 2017 düzenlendi kategorisi Coinler 10.00 Karma

WCX isimli bi dijital para var. Daha çıkmamış ama çıkacak. Çıktığında ne kadar olacağı belli değil. Ancak davet kodu ile kaydolan herkese 50 birim para veriyorlar. 1-2 ay sonra 30$ edere sahip olabileceği söyleniyor. Bence denemekten zarar çıkmaz. Bi bakmanızı öneririm.
Referans linkim (bu sadece bonus için buna tıklarsanız 50 birim bana 50 birim size veriyor ama başkasından da bulabilirsiniz)

https://ico.wcex.co/?ref=EWg7NlK

Yorumlar

 • KK
  15.00 Karma

  Yaptığım araştırma sonucu oldukça verimli bir borsa olacak+kendi coini de olacak wcx tıpkı binance ve kucoin gibi... bnb 11 dolar şuan kucoin de o fiyatlarda( suan ki fiyatları)... wcx de neden o fiyatlara gelmesin ki !

  Bir başka güzellikte üye olan herkese 50 wcx veriyor+ referansınızla gelen her üye için hem kendisine hem yeni üyeye 50 wcx ... 5 uye = 250 wcx ve daha fazlası. ..
  Ayrıca ön satın alma ile 1 wcx=0.10 $ +bonus...
  alınabilir.
  iddalı oldukları başka bir husus komisyon oranları... 0.1 den 10 kat daha düşük komisyonla çalışacaklar... Bu mükemmel bir durum.... 1 ay sonra aktif olacakları gözüküyor...
  Diğer önemli husus sahip olduğu kadro:
  Takımımız eski Apple, Deutsche Bank ve IBM çalışanlarından oluşmakta olup onlarca yıllık güvenli, dağıtılmış ve geniş hacimli sistemler kurma deneyimine sahiptirler.

  Üye olmaktan ne kaybederiz ki benim şuan 550 wcx var... Aşağıdaki linkten üye olursanız hem siz 50 wcx kazanırken bizde kazandırmış olacaksınız... şimdiden teşekkürler...

  Not: üye olduktan sonra gelen e posta doğrulamayı yaptıktan sonra hesabınıza 50 wcx yüklenir... bol kazançlar
  Neden WCX?
  Uzun vadeli stratejimiz basittir. Önceliğimiz, müşterilerimizdir.

  Düşük ücretler. Bazı borsalar %1'e kadar pay almaktadır. WCX 10 kata kadar daha ucuzdur ve piyasa düzenleyicilerine ödeme yapar. Bu da cebinizde daha fazla para kalacak anlamına gelir.

  Güvenli. Müşteri fonlarının %98'i her zaman soğuk depoda tutulur. Sunucu altyapısı ayrılmıştır ve en yeni güvenlik yazılımı ile korunmaktadır.

  Genişletilebilir Ölçek. Ticaret motorumuz, eski Wall Street çalışanları tarafından inşa edildi ve üç yıl saha testine tabi tutuldu, saniyede bir milyondanj fazla işlemi aralıksız gerçekleştirdi.

  Temelinden Daha İyi Kullanıcı Deneyimi. Birleştirilmiş ve güçlü bir ticaret gösterge tablosu WCX'in masaüstü ve mobil ortamlarda hızlı, akıcı ve sezgisel olduğunu hissettirir.

  Mükemmel Müşteri Desteği. Esnek müşteri destek ekibimiz her zaman tarafınızdan gelebilecek soruları cevaplamak için hazır, en yoğun oldukları zamanlarda bile.

  Yüksek Performanslı API. Kendi programlarınızla WCX ticareti yapmak için REST, WebSocket, veya yüksek sıklıktaki işlemler için FIX kullanın.

  Takımımız eski Apple, Deutsche Bank ve IBM çalışanlarından oluşmakta olup onlarca yıllık güvenli, dağıtılmış ve geniş hacimli sistemler kurma deneyimine sahiptirler.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .