Yaga.BestContent.Recent

 • Turcoin güvenilir mi?

  Dolandırıcılık sektörüne yeni ürün eklemişler tam Türkiyelik iş, Zaten kurucuları eski titan dolandırıcılık sistemi ile ilgili geçmişleri olan 3 çalışan tarafından kurulmuş turkcoin.

  Sakın yanaşmayın arkadaşlar.

  whydah
 • Nasil kullaniyoruz bunu

  doge coin kazanmak artık cok kolay saatlik bonuslar yatırımlı yatırımsız herkese miting imkanı

  https://dogeminer.cc/index.php?boss=198468

  whydah
 • en iyi türk borsası hangisi

  Vebitcoin i oneririm. 4 adet bankasi mevcut eft icin mesai saatleri derdin olmuyor ayrica 4 Lider coin e sahiplik yapiyor.
  Koinim i Ltc icin oneririm ayrica maillere hizli cevap verip hesap onaylamasi uzun surmuyor.
  Btc turk guven salmis bi borsa ama hesap onaylatirken cok sey istiyor.
  Paribu nun ise sadece tek coini var ve sitesi yavas ama guvenilir bi borsa.

  whydah
 • en iyi türk borsası hangisi

  en iyi türk borsası paribu.com

  whydah
 • Yeni Form Tipi Airdroplar (Güncel)!!!!

  güncelll

  brahimi
 • POKERBOX Airdrop!!!

  hemen ediyorum

  brahimi
 • TRONX CLASSİC Airdrop!!!!

  takip ediyorum

  brahimi
 • 11 Çok Değerli Form Tipi Airdrop!!!! (Kaçırmayın)

  bilgiler için teşekkürler

  brahimi
 • Innovative Bioresearch Airdrop!!!

  teşekkürler

  brahimi
 • Lympo İco İncelemesi

  Lympo İco İncelemesi

  Merhabalar, bugün inceleyeceğim ico sağlık ve fitness sektörü üzerine geliştiren Lympo isimli proje olacak.

  Lympo nedir?
  Lympo kısaca blok zincir alt yapısını kullanan fitness ve sağlık ekosistemidir. Lympo Fitness ve sağlıklı yaşam ile ilgili bir merkez haline gelmek istiyor. Uzaktan fitness hocasından eğitim almak son yıllarda bir sektör haline geldi. Özellikle youtube kanalları üzerinden kendilerini tanıtma imkanına sahip olan fitness uzmanlarının bir kısmı ücret karşılığı uzaktan eğitim vermeye başladı. Lympo oluşan bu sektörü düzenli hale getirecektir.

  Ayrıca ek bilgiler vermek gerekirse proje bilgilerinde ülke olarak Estonya yazmaktadır. Daha önceki yazılarımda söylediğim gibi Estonya'nın adını gördüğüm projeler benden ayrıca bir artı alıyor. Çünkü Estonya ülke olarak dünyada yazılım ve teknoloji yatırımları konusunda bir numaradır.
  Daha fazla pay ayıran ülke bulunmuyor, gelecekte Estonya büyük bir ülke olacak. Estonya'nın bilim ve teknolojiye olan düşkünlüğünü görünce kendi ülkem adına üzülüyorum. Her neyse konuyu fazla dağıtmaya gerek yok.

  Ayrıca proje prestijli ico inceleme sitesi olan icobench üzerinden 4.3 gibi yüksek bir puan almıştır. (puanlar 5 üzerinden hesaplanır)

  Lympo ekosistemi
  Lypmo ekosisteminde, fitness uzmanları, fitness yada diyet için hizmet alan kullanıcılar , sağlık ve fitness alanında uygulama geliştirenler, Uygulama geliştirenlere yatırım yapan yatırımcılar (Kitle fonlama var) ,sektör ile alakalı iş yerleri ve iş verenler gibi çok sayıda gruplardan oluşur.

  Pazara bakış
  Online sağlık uygulamaları 2016 yılında 3.2 milyar dolara ulaşmıştır. Sağlık ve spor uygulamaları pazarı her geçen gün dahada artmaktadır.
  Blokzincir teknolojisinin devreye girmesi ile daha güvenilir hale gelecek olan pazarın önümüzdeki 5 yıl içinde 3-4 kat büyümesi bekleniyor.

  Veriler para ediyor
  Blokzincirin hayatımıza girmesi ile birlikte merkezsiz adil ve gelir paylaşımına uygun sistemler ortaya çıkmaya başladı. Çünkü blokzincir altyapısının temel özelliği değiştirilemez ve şeffaf olmasıdır. Blokzincir tabanlı veriler doğruluk arz ettiği için veri olarak ayrıca maddi değer taşır.
  Diğer projelerden örnek verecek olursam örneğin stox projesi tahmin verileri üzerine kurulu bir sistem ve burada insanlara tahmin yapmaları isteniyor ve karşılığında token kazanıyorlar. İnsanların düşünceleri verileştirip maddi bir karşılık buluyor. Yine sağlık üzerine yapılan bazı icolar kişisel verilen maddi karşılığından bahsediyordu. Lympo'da kişisel spor ve sağlık verileri üreten kullanıcılarına aynı sistemle token kazanma şansı verecek.Sonuç aldığınız tedavi yöntemleri örneğin kırık çıkık sonrası aldığınız online fizik tedavi-fitness hizmetinden alacağınız sonuç bir veri olarak işlenir. Veri havuzu oluşturmaya katkı sağladığınız için buradan pay alırsınız.

  Sağlık sigortaları ve Lympo
  Sağlık sigortası yaptırırken Lympo verilerini hesaplamaya dahil edip daha uygun bir ücretle sigorta yapılabileceğinden bahsediliyor.
  Yani Lympo üzerinden aldığınız hizmetleri sigorta şirketine göstererek, ben sağlıklı bir insanım düzenli spor yapıyor, beslenme için özel diyetisyenlerden hizmet alıyorum diyerek, bunun için sigorta indirimi isteyebilirsiniz. Tabi bunlar sigorta şirketlerinin kendi yapılarına bağlıdır. Yarın öbürgün bu sigorta şirtketleride blokzincire kaymaya başlarsa, kişiye uygun daha akıllı tarifeler yaratmak isteyeceklerdir. Bunun için hesaplama parametreleri değişiklik gösterecektir, bu parametrelerden bir tanesi satın alınan sağlık hizmetleri olması gayet mantıklı görünüyor.
  Örneğin ülkemizde alkol ve sigarada vergi oranları yüksektir, pek çok kişi asıl arkasında yatan sebebi bilmiyor. Çünkü bu zararlı mallar insanların hastalığa yakalanmasına sebep oluyor ve daha fazla sağlık harcamaları için devlete yük oluyorlar. Devlette yarın öbürgün hasta olma ihtimalinizi fazla görüyor, bu sebepten zararlı alışkanlıkları olanlardan daha fazla vergi almayı uygun görüyor. Madem zararlı alışkanlıklar ödediğimiz vergilere etki ediyorsa, en azından yapacağınız sağlık ve spor adına olan işlemler içinde olumlu yönde bir etki etmesini beklemeliyiz.
  Sağlık sigortası olayı için şuan erken konuşmak istemem fakat 10 yıl sonra mutlaka bu tarz sistemler ile akıllı primler hesaplanacaktır.

  İco bilgileri
  1 ETH karşılığında 40.000 Lympo tokeni satın alabilirsiniz. Toplam maksimum token sayısı 1.000.000.000 LYM olarak belirlenmiştir.
  Aşağıdaki grafikte tokenlerin satışa sunulanları ve kalan tokenlerin pay edilişini gösteren grafiği inceleyebilirsiniz.

  Lympo ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

  Bağlantılar
  Resmi web sayfası: http://lympo.io/
  Beyaz sayfa: https://lympo.io/wp-content/uploads/2017/12/whitepaper.pdf?v5
  Telegram: https://t.me/lympo


  Yazar Hakkında:
  BTT username: coinforumgentr
  ETH Wallet: 0x31720F8E9A9acEfE102C450764e5F1a0F5BC985c

  To_MoonKyo